Derya Baykal İle Örgüden En Güzel Çanta Örnekleri ve Yapılışı Zarif Ve Çok Tarz Çantalar

Derya Baykal İle Örgüden En Güzel Çanta Örnekleri ve Yapılışı– Derya Baykal ile örgüden en güzel çanta örnekleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Derya Baykal ile örgüden en güzel çanta örneklerini sizler için geniş kapsamlı olarak araştırdık ve siz kıymetli derya baykal takipçileri ziyaretçilerimiz için çok kullanışlı çok şık modelleri seçtik. Aksesuarlarımızın başında gelen çantalarımız sizin emeğinizle çok daha ilgi çekici ve zarif bir hal alacak. Biz sizlere çok farklı fikirler verebilmek için, geniş kapsamlı ve güzel bir resim galerisi oluşturduk. Resimlerin üzerine tıklayarak tüm modelleri yakından inceleme fırsatı bulabileceksiniz. Derya Baykal ile örgüden çanta modelleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız. Dilediğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulayabilir, hediyelik seçimleriniz arasında da bulundurabilirsiniz. Zarif ve hoş görünmek sizin için her ortamda önemliyse ve tabi farklı olmak her zaman idealiniz ise örgü çantalara byılacak ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Özellikle biz hanımlar her şeyin en ince ayrıntısına kadar dikkat ederiz. Bu tabii ki giyim kuşamımıza da yansır. Siz de örneklerimizi inceleyerek kıyafetlerinizle uyumlu renklerde örgü çantalar örebilirsiniz. İşte size ilk örnek. Çantanın kolları dışında tamamen el örgüsü. Üzerindeki çiçek motifleri olmadan da aslında şık görünebilirdi sonuçta el emeği ile örülmüş. El emeği göz nuru giren hiç bir örneği ben kıymetsiz saymıyorum. Ama tabii çiçek motifleri de renkli bir görünüm sunmuş.

cicek motifli orgu canta ornegicicek motifli orgu canta ornegi

Yine el örgüsü bir çanta. Önünde yer alan motifler bu yıl trend olacağa benziyor. Çünkü her örgü işinde bu motifli örgüleri sık sık görmeye başladım. Aslında motifli örgülerle örgü örmek daha kolay. Örgü motif modellerini buradaki yazımızdan inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki model normal çantalardan biraz farklı. Bu tür çantalar bilirsiniz ki koldan hoş durmaz. Daha çok sırt çantası olarak kullanılır. Gençlerin daha çok ilgisini çekebileceğini düşünüyorum.


derya baykal orguden canta modeli

derya baykal orguden canta modeli

Tığ işi örgü yine kendiniz göstermiş. Normal günlerde kullanılabilecek bir çanta olabileceği gibi aslında plaj çantası olarak yapılmış bir model. Delikli hoş ve tam bir yazlık model diye düşünüyorum. Dediğim gibi tam da plaja tatile uygun bir örnek. Tarzınıza zevkinize uygun kendinize örgü çanta yapabilirsiniz siz de. İster klasik ister spor olsun ama örgü işin içine girdiği için çok daha şık bir görünüme kavuşacaktır.

derya baykal tig isi orgu canta

derya baykal tig isi orgu canta

Özellikle bebeğiniz varsa kolay kolay kopmayan eskimeyen tarzda bir çanta hemen aşağıdaki modelde görüyorsunuz. Dediğim gibi sıkı el örgüsü sayesinde uzun yıllar kullanabilir içine de geniş olmasından ötürü herşeyi sığdırabilirsiniz. İhtiyaçlarınız fazla ise bu çanta size uygun olacaktır. Rengarenk oluşu da bahar ve yaz sezonunda kullanılabilecek hoş bir model olduğunu gösteriyor. Daha fazla derya baykal örgü çanta örnekleri için galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Derya Baykal programından hoş ve şık örgü portföy çanta yapılışını izleyebileceğiniz videomuzu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz.

motifli orgu canta modeli

motifli orgu canta modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir