Derya Baykal İle Örgüden Magnet Yapımı ve Modelleri Çok Şeker Örnekler Burada

Derya Baykal ile örgüden magnet yapımı ve modelleri konusunu incelemektesiniz. Derya Baykal ile örgüden magnet modelleri ile dolaplarınızı renklendirip, harika hediyelik eşyalar yapabilirsiniz. Magnet modellerini çok beğenecek ve bir çoğunu denemek isteyeceğinizi ümit ediyoruz. Bebek doğumlarında, diş buğdayında, nikah, doğum günü için magnetler son yılların çok popüler uygulaması. Siz dilerseniz bunu örgüden yaparak daha farklı bir magnet örneği oluşturabilirsiniz. Magnetler çok farklı örneklerde var. Bunları örgüden yaparak siz olağan örneklerin dışına çıkarak daha farklı olabilirsiniz. Yaptığınız magnetleri dilerseniz toplu şekilde dilerseniz de tek yaparak dolaplarınızı süsleme amaçlı yapabilirsiniz.

orgu magnetlerorgu magnetler

Bebeklerinizin diş buğdayında aşağıdaki gibi diş motifli magnetler yaparak gelen misafirlerinize hatıra olarak dağıtabilirsiniz. Dilerseniz kurdelalar ile süsleyebilir isim yazarak daha özel hale getirebilirsiniz. Yine yukarıdaki örneği de çok beğendim ben. Bu örneklerden yapıp buzdolabınızı çocuklarınızın odasını süsleyebilirsiniz. Minik minik magnet yapmak sanıyorum çok zamanınızı da almayacaktır. Hem kolay pratik kısa sürede bu kadar eğlenceli örnekler çıkarabilir çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.


orguden dis magnet

orguden dis magnet

Bu alttaki örnekler de gerçekten hoş. Meyve sebzelerden renkli magnetler sayesinde mutfağınız daha renkli görünecektir. Magnetten biraz daha büyük örnekler yapıp tenzere çaydanlık altı nihaleler yapabilirsiniz. Ama şuan size minicik çok şeker örgü magnetler sunmak istiyorum. Daha fazla örnek görebilmek için sizler için özenle derlediğim görsel galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Magnet diye yaptığınız küçük süsleri dilerseniz anahtarlık da yapabilirsiniz. Sevdiklerinize böyle küçük ama özel hediyeler yapıp vermeniz durumunda onları da çok sevindirebilirsiniz. Siz de bu tür süslemeleri seviyorsanız mutlaka örneklere kayıtsız kalamayacaksınız. Siz de hemen beğendiğiniz örneklerden yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız hayvan figürlü magnetleri çok seveceklerdir. Odalarında bu tür örgü magnetlere yer verebilirsiniz.

meyvelerden orgu magnet buzdolabi süsü

meyvelerden orgu magnet buzdolabi süsü

Sizlere çok farklı fikirler verebilmek için değişik renk ve modelleri içeren güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Bu minik magnetler gibi kendinize örgüden değişik takılarda yapabilirsiniz. İşte değişik örgü takı modeller. Beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için uygulamaya başlayabilirsiniz. Mutlu kalmanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir