Derya Baykal İle Sonbahar Kış Sezonu Boyunluk Modelleri Şahane Örnekler Sizlerle

Derya Baykal İle Sonbahar Kış Sezonu Boyunluk ModelleriBoyunluklar son yıllarda gerçekten çok moda. Hazır örnekleri özellikle de el örgüsü modelleri çok çeşitli. Çocuk genç her yaş tercih ediyor boyunlukları. Özellikle sonbahar kış sezonu için kullanıma daha müsait boyunluklar. Atkılar da sanki biraz geri planda mı kaldı ne diye de düşünmüyor değilim. Boyunluklar hem yapılışı kolay hem kullanımı çok pratik ve tabii duruşu da çok şık. Derya Baykal ile sonbahar kış sezonuna özel derleme bir galeri hazırladım sizlere dostlarım. Eminim ki her zevke uygun örneklerden siz de kendinize uygun modeli tercih edip örmeye başlayacaksınızdır. Derya Baykal programından bazı derleme örnekleri dilerseniz inceleyelim. Boyunluk modellerini tercih eden erkekler de var. Renklerini uygun tercih edip ördüğünüz sürece erkeklere de çok yakışıyor oldukça. Aşağıda derya baykal programından dikiş kullanılmadan yapılan bir boyunluk yer alıyor. Soğuk kış günleri için oldukça kullanışlı oluyor boyunluklar. Dilerseniz şimdiden önümüzdeki sonbahar kış sezonu için boyunluk modellerini örmeye başlayabilirsiniz.

derya baykal dikissiz boyunlukderya baykal dikissiz boyunluk

Sanıyorum yanılmıyorsam derya baykal programına konuk ettiği Sibel Kavaklıoğlu ile yapmıştı bu boyunluk modelini. Dikiş kullanılmadan şişle yapılabilen boyunluk tığ işi ile de yapılabilmekte. Ama bence şişle yapılan model daha böyle yumuşak puf puf duruyor sanki. Kış için yine vazgeçilemeyen ikili en güzel değişik atkı bere takımlarını incelemek için buradan buyrun.


dikissiz boyunluk ornegi

dikissiz boyunluk ornegi

Boyunlukları atkılar gibi uzun uzun örmenize de gerek yok. Basit örgü bilen birisi bile boyunluk örmeyi başarabilecektir. Aşağıda son örneğimizi de sunduktan sonra eminim sizler de hemen örmeye başlayacaksınız. Bence sadece bayanlar değil beylerin de ilgisini çekecektir örnekler.

derya baykal orgu boyunluklar

derya baykal orgu boyunluklar

Düz örgülerle ya da çok farklı modellerde örgüler tercih edebileceksiniz. İşte bunlarla ilgili çok beğeneceğiniz model resimleri göstereceğim sizlere. Hepsini beğeneceğinizden, bir çoğunu örmek isteği hissetmeniz normal. Sevdiğiniz örnekleri uygulayın derim. Kışın rahat rahat kullanırsınız. Galerimizde derya baykal programından üzüm salkımı boyunluk modelini de göreceksiniz hanımlar. Buraya eklemeyi unuttum galerimizde ayrıntılı inceleyebilirsiniz. İşte en güzel örnek boyunluklar…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir