Derya Baykal İle Tığ İşi Yelek Örgüleri Değişik Örnekler Arayanlara

Derya Baykal İle Tığ İşi Yelek Örgüleri -Derya Baykal tığ işi yelek modelleri konusunu inceliyorsunuz. Tekrar beraberiz sevgili ziyaretçiler. Bu bölümde sizlere Derya Baykal modelleri ile yapılan tığ işi yelek modellerinden bahsetmek istiyorum. Örgü örmek sizler için de bir zevkse konuyu son derece beğenmişsinizdir. Tığ işi ile aranız iyiyse ve keyifli buluyorsanız şanslısınız çünkü harika yelekler örebilirsiniz. Tığ işi yelekler hem daha kolay, hem de daha kısa sürede örülebiliyor. Hem yaz hem kışın giyebileceğiniz tığ işi şık yelekleri görmelisiniz. Sade örneklerin yanında çok şık motif motif işlenmiş tığ işi yelek modellerini görebilirsiniz. İster uzun ister kısa önden düğmeli ya da bağlamalı örnekler sıcak havalarda pratik olarak kullanabileceğiniz giyisi türünden. Tığ işi ile yapıldığı için oldukça sıkı sağlam ve yıllarca kullanılabilecek bir örnek olacaktır. 

derya baykal tig ile örülmüş yelekderya baykal tig ile örülmüş yelek

Derya Baykal programında sıklıkla değinilen bayan yelek modelleri arasında tığ işi örnekler de gerçekten çok şekil ve şık duruş sergiliyor. Derya Baykal programda imza atmadığı örgü modeli kalmadı zaten. Siz de yakından takipteyseniz bilirsiniz ki çok özel güzel örnekleri ekranlardan bizlere sunmaktadır. Her yaşa uygun örnekleri galerimizde kolayca bulabilirsiniz. Özellikle gençler sade modeller yerine motifli çiçekli örnekleri tercih edebilirler. Örgü yapmayı ve giyinmeyi seviyor ve bu alışkanlıktan vazgeçemiyorsanız bu örnekler de sizi hayran bırakacak. İster kendinize isterseniz hediye yapın. Eminim ki bu türden kime hediye yapsanız bayılacaktır. 


derya baykal tig isi yelek

derya baykal tig isi yelek

Benim en beğendiğim tığ işi yelek modeli sizlerinde birazdan resimler arasında göreceğiniz motifli yelekler. Motiflerle yapılan her tür örgüyü çok beğeniyorum aslında. Motif demişken sizlere önceki yazılarımızdan çok beğeneceğinizi düşündüğüm hem yapması kolay hem çok şık görünümlü motif örgüler yazımızı incelemeye davet ediyorum. Bu şekilde motifler yaparak da yelekler örebilirsiniz. Hem görüntüsü hem de yapılışı keyifli geliyor. Seçeceğiniz renk ve modele karar verdiğinizde işiniz daha da kolaylaşacak. Kendinize, sevdiklerize, çocuklarınıza çok şık çok sevimli yelekler örebilirsiniz. Çok güzel sonuçlar elde edeceğinize emin olabilirsiniz arkadaşlar. Şimdilik hoşçakalın.

Derya Baykal İle Tığ İşi Yelek Örgüleri Değişik Örnekler Arayanlara” için bir yorum

  • 7 Aralık 2017 tarihinde, saat 21:04
    Permalink

    Modelin yapılışını paylaşırmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir