Derya Baykal İle Tunus İşi Örgüler Örerken ve Kullanırken Haz Duyacaksınız

Derya Baykal İle Tunus İşi Örgüler– Tunus işini bilenleriniz vardır. Diğer adı ile tek şiş örgüsü, bence diğer örgülere nazaran daha kolay ve keyif verici. Bazılarınız Derya Baykal’ın programlarında rastlamış olabilirsiniz. Basit yapılışı ve şık görüntüsüyle de birçok hanım tarafından sıkça tercih ediliyor. Henüz tunus işi ile ilgili bir fikriniz bulunmuyorsa sizlere en güzel derya baykal tunus örgü örneklerini sunmaya çalıştım. Çocuklarınıza kendinize en güzel tunus işi örgülerden şık modeller örebilirsiniz. Örerken keyif alacağınız kullanırken aynı keyfi yaşayacağınız tunus işi örgülerden ilk örneğime battaniye modeli ile başlamak istiyorum. Tek şişle yapıldığı için biraz daha kolay ama ilerlemesi ağır olan bir örgü tipi tunus işi. Size nacizane fikrim bunu dostlarınızla beraberken örebilirsiniz zamanın nasıl geçtiğini bilmeden bir bakmışsınız ki örgünüz bitivermiş. Özellikle bebek battaniyelerinde farklı renkleri kullanmanız çok daha hoş bir görüntü katacaktır. İşte aşağıdaki örnek gibi. Gördüğünüz gibi hem çok özel bir hediye de olabilecek tunus işi bebek battaniye modeline ben çok bayıldım.

tunus isinden kare motifli bebek battaniyetunus isinden kare motifli bebek battaniye

Tunus işi örgülerden yine bebekler için olan modellerden devam etmek istiyorum. Tunus işi sanki daha çok bebek örgülerine mi yakışıyor nedir? Sürekli gözüm onlara kayıyor. İşte bir bebek yelek modeli. Başka bir örgü tekniği konmadığı için sıkı bir örgü sonucu çıkıyor en sonunda aslında kışın çok iyi korur ve sıcacık tutar. Özellikle bebek battaniyelerinin tunus işi ile tercih edilmesi de buna sebep olabilir. Tunus işinden çok ama çok fazla model var daha önceki konularımızdan olan tunus işinden yapılan bebek örgülerinin tümünü buradan görebilirsiniz. Bebek örgüsü ne yapacağım diye düşünenlere fikir olur diye düşünüyorum.


tunus isinden kirmizi bebek yelek modeli

tunus isinden kirmizi bebek yelek modeli

Son olarak tunus işinin bir yakıştığı örgülerden biri de patikler. Kışın oldukça sıklıkla tercih ederiz. Özellikle evde terlik yerine en çok tercih edilenlerdendir. Çocuk çocuk kadınlar için çok çeşitli patik örnekleri bulunuyor ama tunus işi de ayrı bir yakışıyor sanki patiklere. Aşağıdaki örnekte hem yapılmışı hem dikilmeden önceki aşama gösterilmiş. Kolay bir modele benziyor. Önüne oturtulan fiyonk ile şık ve sade bir örnek olmuş.

tunus orgusu fiyonklu patik

tunus orgusu fiyonklu patik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir