DERYA BAYKAL İLE YANDAN BAĞLAMALI BEBEK YELEKLERİ BEBEKLERİNİZ İÇİN EN İYİSİ

Derya Baykal ile yandan bağlamalı bebek yelekleri– Bebek yeleklerini sıkça kullanıyoruz öyle değil mi? Peki bebeklerinize yeleklerini kendiniz örüyor musunuz? Örgü örmek çok faydalı ve hoş bir hobi diye düşünüyorum. Sizde kendi örgülerinizi kendiniz örüyorsanız ne mutlu sizlere. Özellikle bebekler için daha sık tercih ediyoruz örgü işi kılık kıyafetleri öyle değil mi? Miniklerinize ördüğünüz harika örgülerle onları giydirmek, soğuk havalarda sıcacık tutabilmek son derece keyifli olsa gerek. İşte örgünün güzel yanlarından bahsederken de bebek yeleklerinin zengin model çeşitliliği arasında, yandan bağlanan modelleri birlikte inceleyelim ve hangi modelleri tercih etmek daha uygun ve güzel olacaktır birlikte karar verelim istedim. Sizlerin de hoşuna gidecektir diye düşünüyorum. İşte sizler için araştırırken bulduğum bir model hem önden hem arkadan görünümü mevcut. Yan deliklerden geçirilip arkadan kavuşan bir model. Bu yelek ile bebeğiniz daha rahat hareket ederken beli sırt kısmı sıcacık olacak.

yandan baglamali bebek yelegiyandan baglamali bebek yelegi

Yukarıda önden görünümü ile aşağıda arkadan görünümü ile aynı modeli görüyorsunuz. Bu modelden anladığım kadarıyla haroşo örgü ile bir bebek yeleği görüyoruz. Yanlardan geçirilip arkadan düğme ile tutturulmuş bu yelek hem pratik hem de bebeğinizi sıcacık yumuşacık saracağını düşünüyorum. Yeni örgü bebek yeleklerini de inceleyerek size alternatif olacağını düşünüyorum. Modelleri incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.


yandan baglamali bebek yelegi arkadan gorunumu

yandan baglamali bebek yelegi arkadan gorunumu

Aşağıda da özellikle kız bebeklere özel tasarlanmış bir yandan bağlamalı bebek yeleği görüyorsunuz. Özellikle bu şık yeleğin boncuklarla uyumlu süslenmesi daha şık bir görünüm sunmuş. Tek şiş iki şiş tığ ile örgü yandan bağlamalı yelekler yapabilirsiniz. Sunduğum örneklerden ve galerideki modelleri de inceleyerek örnekleri çıkarabilir siz de bebeğiniz için özel modeller yapabilirsiniz. İsteyenler de yazımızın sonunda paylaştığım anlatımlı yandan düğmeli örgü yeleğin yapımını inceleyerek kolayca öğrenebilirsiniz. Örgü örmeyi seven hanımlar bebeğiniz yoksa bile siz yapıp hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Çoğu tek parça halinde örülen yandan bağlamalı yelekler kolayca örülebilen örnekler olduğundan tercih edebilirsiniz. Tabii önemli bir sebep te bebeklerin daha rahat edebilmesi daha rahat bir kullanıma sahip olması.

boncuklu yandan baglamalı bebek yelegi

boncuklu yandan baglamalı bebek yelegi

Son örneğimiz olan aşağıdaki açık pembe yelek modeli ile karşınızdayız. Fırfırlı delikli örgü ile örülmüş bu şık modeli de kız bebekler için örülmüş. Evde dışarda çok pratik şekilde kullanabilirsiniz.

firfirli yandan baglamali yelek modeli

firfirli yandan baglamali yelek modeli

Çoğu arkadaşım da örgü örmenin stresten uzaklaştırdığını ve güzel bir rahatlama yöntemi olduğundan bahsederler. Sözü fazla uzattığımı düşündüm birden. İsterseniz iki renkli bebek yeleklerinin modellerini inceleyelim sizlerle. Model almak isteyeceğiniz bir çok resimle karşılaşacaksınız. Tekrar görüşmek dileğiyle.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir