Derya Baykal Kolay Bebek Yeleği Modelleri Hem Kolay Hem Şıklar

Derya Baykal Kolay Bebek Yeleği Modelleri– Derya baykal kolay bebek yeleği modelleri anlatımlı en kolay bebek yeleği nasıl örülür sizlere bu konumuz üzerinden bilgiler ve videolu anlatımlar vererek yardımcı olmaya çalışacağız. Sitemizde aynı zamanda derya baykal ile ilgili tüm örgüleri bölümümüzden bulabileceğinizi hatırlatarak öncelikle sizlere en kolay bebek yeleği nasıl örülür nasıl yapılır bunu videolu olarak hemen aşağıdan eklemek istiyorum.  Hemen aşağıdan sizlere en kolay şekilde işlenmiş olan kolay bebek örgü yelek modelleri hususunda da çok güzel bir görsel galeri hazırlıyorum. Dilerseniz tıklayarak resimleri daha büyük ve daha güzel şekilde gezebilirsiniz. Bebeklerin en önemli kıyafetlerinden birisidir yelekler. Mutlaka anneler bunu göz önüne alarak kıyafet listesi hazırlamalıdırlar. Eğer hiç örgü örmeyi bilmiyorsanız bile sizler için çok kolay örebileceğiniz bebek yelekleri yapabilirsiniz. Sizlere kolaylık olması açısından yazımızın en altındaki anlatımlı videoyu da izleyerek konu hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

derya baykal kolay orgu bebek yelegiderya baykal kolay orgu bebek yelegi

En azından düz örgü ile de çok hoş bebek yelekleri ortaya çıkarabilirsiniz. Tabii bu yukarıdaki iki örnekte haroşa örgü ile yapılmış yelekler görüyorsunuz. Gördüğünüz gibi çok detay kafa karıştıracak hiç bir şey yok yelekte. Hemen de örebilirsiniz minicik el kadar bir parça. Renk renk örüp sevdiklerinizin bebeklerine hediye götürebilirsiniz. Anneler bebeğiniz için ve sizin için de pratik kullanıma sahip yelekler çok lazım. Tunus işi örgüleri bebek örgülerine çok yakıştırdığımı daha önce de söylemiştim. Sizlere en güzel tunus işi bebek yeleklerini sunmak isterim.


derya baykal orguden kolay bebek yelek modelleri

derya baykal orguden kolay bebek yelek modelleri

Derya Baykal programında canlı canlı bizlere sunduğu bu kolay yelek modelleri ile siz de kolayca örgü yelekler yapabileceksiniz. Bence zaten bebek örgüleri ile örgüye başlamak size daha da zevk verecek kolay öğrenmenizi sağlayacaktır. Sevgili takipçilerimiz sizler için en yeni güzel yapımı kolay bebek yelek modellerini sunmaya çalıştım. Hem kız hem erkek bebekler için değişik modellerde renklerde örnekler görebileceksiniz. Bir örneği de aşağıda bunun yapımını da ayrıntılı olarak derya baykal programında görmüştüm işte sizlere bu yeleğin yapımını video aracılığı ile sizlere sunmak isterim.

derya baykal yapimi kolay bebek yelegi

derya baykal yapimi kolay bebek yelegi

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir