Derya Baykal Modelleri İle Bolero Örnekleri Yaz Kış İçin Hoş Modeller

Derya Baykal Modelleri İle Bolero Örnekleri– Örgü örmenin bazı faydalarından bahsederek başlamak istiyorum bu konuya. Örgü örmek gerçekten keyif ve mutluluk veren bir faaliyet. Depresyondan sıkıntıdan stresten uzak kalmanızı sağlayan aynı zamanda yararlı işler yaptığınızı gördükçe de motive olur yine yapmak isteyeceksiniz. Hele bir de kendi kıyafetlerinizi kendinizin ördüğünüzü düşünsenize bu paha biçilemez bir özgüven patlaması. Yine eviniz için çocuklarınız için de yararlı ihtiyaçlarınızı el örgüsü ile yapabilirsiniz. Hazır almaktansa örgü işler daha bir gösterişli daha hoş görünecektir inanın. Neyse bu kadar konuştuktan sonra şimdi konumuza dönelim. Derya baykal programı da bence çok motive edici çok yararlı bilgiler sunan bir sunum. Burada sayısız örgü çeşidi görmüş olabilirsiniz. Daha önce bir çok derya baykal örgü modellerini sizlerle paylaştık. Şimdi de örgü bolero örnekleri ile karşınızdayız. Bolerolar daha çok aksesuar olarak tercih edilen kıyafetlerdir. Ceket tarzına benzer aslında. Askılı sıfır kollu kıyafetlerin üzerine ya da abiye tarzı elbiseler üzerine tercih edilebilir.

derya baykal orgu boleroderya baykal orgu bolero

Örgü bolerolar hazırlara göre sanki daha bir zarif. Kalın örgüler yazın kullanamazsınız ama örneğin tığ işi modeller yaparak yazın da tercih edebilirsiniz. Yazın tercih edebileceğiniz bir örnek bulmuştum sizler için. Çok hoş görünüyor gerçekten değil mi? Yaz kış örgü örmekten vazgeçemiyorsanız şimdiden başlayarak kendinize ve sevdiklerinize şık bolerolar yapabilirsiniz. Yine modellerinizde simli ipler kullanarak özel gecelerde kıyafetlerinizin üzerine giyerek daha bir gösterişli görünümler sunabilirsiniz.


tig isinden orgu bolero

tig isinden orgu bolero

Derya baykal elinde görünen bolero da aslında yaz için tercih edilebilir. Kollar kısa olarak örülmüş bu tip bolerolar örgü eteklerin altına pantolonların altına çok yakışacaktır. Her yaşa uygun bolerolar örülebildiği gibi bebekler için olan örnekler de var. Tığ işi bebek bolero modelleri yazımızı inceleyerek şirin bolero örneklerini görebilirsiniz.

derya baykal orguden bolero

derya baykal orguden bolero

Aşağıdaki örnekte oldukça ilginç ve şık. Boynun hemen altından düğme ile birleştirilmiş kolları kısa kat kat örülmüş değişik bir bolero örneği. Yaz için uygun bir örnek. Aslında yaza yaklaşırken daha çok yaz modellerini sizlerle paylaşmaya çalıştım. Umarım galerideki diğer örnekleri de beğenirsiniz.

orgu bolero

orgu bolero

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir