Derya Baykal Modelleri İle Erkek Bebek Yelekleri En Değişik Örnekleri Göreceksiniz

Derya Baykal Modelleri İle Erkek Bebek Yelekleri– Bebek yelekleri en çok tercih edilen ve sık kullanılan örgü türleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Derya Baykal modelleri ile bebeklerinize kullanabileceğiniz çok sevimli yelekler örmek isterseniz iyi ki buradasınız sevgili ziyaretçiler. Çünkü sizlerle en yeni bebek yelekleri modellerinden oluşan harika resimler paylaşacağım. Erkek bebeklerin kız bebeklere oranla daha az model ve renkte modeller yer alıyor ama bu düşünce artık son buluyor. Modelleri de görünce anlayacaksınız ki erkek bebek örgülerinde de değişiklikler yenilikler var. Son zamanların çok popüler erkek bebek yelek modellerini sizler için derledim. En kolay örgü tekniği ile bile çok hoş yelekler yapabilirsiniz kuzucuklarınıza. Örneğin aşağıda bir örnek yer alıyor. Yazın da kışın da tercih edebilirsiniz bebek yeleklerini. Özellikle bebeklerin sırtı terledi mi terlemedi mi düşüncesi çok yaygındır annelerde. Bunu önlemek için de yelekler kurtarıcıdır aslında. Böylece sırtını ve önünü sağlama almış olursunuz. Tabii yaz yaklaşırken biraz daha ince yelekler örebilirsiniz.

derya baykal erkek bebek yelegiderya baykal erkek bebek yelegi

Bebeğinizin yeleği üzerine süslemek için hayvan motifleri gibi şeyler yapabilirsiniz. İster örerken desen oluşturun isterseniz ayrıca motif şeklinde örüp sonradan yeleğe dikin. Ama belki örerken şekil oluşturmak zor olabilir. Onun için size tavsiyem ayrıca motifler yapıp sonradan tamamlanmış yeleğe dikmek kolay yol olacaktır. Örgü motif modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Yapacağınız yelek modelleri için bebek örgülerine özel düğmeler de yer almakta. Şık şirin bebeklere yakışır düğmeler tercih ederek yelekleri renklendirebilirsiniz.


pati motifli orgu erkek bebek yelegi

pati motifli orgu erkek bebek yelegi

Bebek örgüleri arasında yelekler mutlaka yer alması gereken örgülerden. Bebeğinizin henüz hala bir yeleği yoksa bu örnekler ve galerimizdeki daha fazla örnek size fikir olacaktır. Bebek örgüleri kolay örüldüğü için örerken size sıkıntı da vermez ki zaten örgü örmeyi seviyorsanız bebek yelekleri sizin için çerez gibi gelecektir. Haydi anneler anneanneler kolları sıvayın. El örmesi bebek örgüleri hemen öyle eskimiyor yıpranmıyor da. Yaptığınız yelekle kaç bebek daha büyür gider. Zaten bebeklerin giydiği kıyafetlere bakacak olursanız hemen yıpranmıyorlar. Bir de el örgüsü düşünün daha sağlam daha dayanıklı oalcaktır. Galerimizde çok çeşit bulacaksınız. Tunus işinden bebek yelekleri, rengarenk motif motif örnekler sizi bekliyor.

orguden erkek bebek yelegi

orguden erkek bebek yelegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir