Derya Baykal Modelleri İle Kız Çocuklara Örgüler Şirinliklerine Hayran Kalacaksınız

Derya Baykal Modelleri İle Kız Çocuklara Örgüler– Bazı hanımlar, yaz sonuna doğru kışlık giysi ihtiyaçlarını örmek için hazırlıklara başlayıp, hatta bu hazılıkları tamamlayıp birbirinden güzel giyisileri çoktan dolaplarına yerleştirmişlerdir. İhtiyaç için örgü örmek bir yana, çoğu zaman hobi amaçlı da örgüler örülmektedir. Özellikle sevdiklerinize örüp hediye ettiğiniz giysilerin yerini hiçbir hediye tutamaz. Örgü örmek, zevkli olduğu kadar bir o kadarda sabır ister. Örgü de dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. Ördüğünüz örgü bittiğinde düzgün durması, sarkmaması için dikkatli ve aynı sıkılıkta örmeye devam etmeniz faydalı olacaktır. Örgü örmeye başlamadan önce şiş seçimi ve iplik seçimi de bir o kadar önemlidir. Valla ne yalan söyleyim kız çocuklara örgüler daha çeşitli ve her şey sanki daha çok yakışıyor. Aynı zamanda çok fazla renk ve model seçeneği mevcut. Kız çocukları için yazımızda sizler için değişik örgü modelleri derledim. İlk örneğimle başlamak istiyorum müsaadenizle. Hanımlar kız çocukları renkli şeyleri çok seviyorlardır değil mi? İşte bunlardan biri aşağıda. Çilek modeli ile panço onlara çok yakışacak. Bu model deryanın dünyasında paylaşılmıştı. Siz de çocuğunuzabu tip panço örerek kışın soğuktan korunmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği modeli yapmak onun daha çok hoşuna giderek kullanabilmesini sağlayacaktır.

derya baykal cilek kız cocuk pancoderya baykal cilek kız cocuk panco

Yine kışın çocuklara çok örülen hırka ve patik örneği. Kışın en çok ihtiyaçlar arasında aslında. Bebeğinize örgüden hırka ve patiklerle hem evde hem dışarıda kullanmak için örgüler yapabilirsiniz. Sıradanlıklan uzak çok farklı tasarımlar sunan derya baykal programı belki de bu yüzden çok beğeniliyor. Dilerseniz yeni derya baykal örgü modelleri konumuzu inceleyerek daha çeşitli örnekler görebilirsiniz. Kız çocuklarınıza öreceğiniz örgülere ek olarak şirin düğmeler,kurdelalar, çiçekler gibi motifler kondurabilirsiniz. Düğmeli modellerde kız çocuklarına uygun düğmelerle modeli renklendirebilirsiniz. Kız çocuklara örgü modelleri olarak daha çok elbiseler dikkat çekiyor.


derya baykal kiz cocuklar icin hirka ve patik

derya baykal kiz cocuklar icin hirka ve patik

Hanımlar örneklerimiz sizlere fikir verecektir umuyorum ki. Çok kolay örgü teknikleri ile bile çok şahane örgüler yapabilirsiniz. Aşağıda son örneğimizle veda ederken bu yazın bu modellerin daha incelerini örerek çocuklarınıza giydirebilirsiniz. Özellikle tığ işi örgüler yazın sıcak tutmaz ve en sıcak havalarda dahi giyebilir çocuklarınız.

derya baykal kiz cocuklara elbise

derya baykal kiz cocuklara elbise

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir