Derya Baykal Modelleri İle Örgü Bebek Elbiseleri El Emeği Göz Nuru Dedikleri Bunlar Olsa Gerek

Derya Baykal Modelleri İle Örgü Bebek Elbiseleri– Kız bebekleriniz için rengarenk elbiseleri hazır almaktansa kendiniz yapın istemez misiniz? Ne şirinler ne şirinler hele bir görseniz bayılırsınız siz de. Minik prenseslerinize renk renk örgü elbiseler yapın diye sizlere bol bol görsel derledik. Örnekleri görünce zaten eminim ki kendinizi tutamayacaksınız. Kızınız yoksa bile örüp arkadaşlarınızın çocuğuna sevdiklerinize armağan ederek onları mutlu edebilirsiniz. Derya baykal modelleri ile örgü bebek elbiseleri arasında bakalım neler varmış? Yaz yaklaşırken özellikler merserize iplerle örülmüş, tığ işi ince renk renk elbiseler dikkat çekiyor. Yavrularınız bence bunlara ve daha iyisine layık. İşte ilk bebek elbise örneğimiz. Beyaz mor renklerinin kullanıldığı ince örülmüş. Sanki beyaz elbise üzerine mor hırka izlenimi yarattı bende. Yakaları yaka altındaki çiçek motifleri bir harika.

cicek motifleri ile suslenmis orgu bebek elbisecicek motifleri ile suslenmis orgu bebek elbise

Bence bu aşağıdaki model de çok hoş. Örneğin tatile giderken kendinize öreceğiniz bir plaj elbisesi yanında miniğinize de bu tarz bir elbise örebilirsiniz. Yanında şapka ve bandana iyi fikir gibi göründü bana. Yaz yaklaşırken dedik kendinize örebileceğiniz örgüden plaj elbisesi modellerine buradan bakarak fikir edinebilirsiniz.


derya baykal orgu bebek elbisesi

derya baykal orgu bebek elbisesi

Tığ işi örgülere bayılıyorum ya. İnanın o kadar zarif gösteriyor ki modeli. İşte bir örnek daha. Çok hoş çok tatlı bir model. Tığ işinden harika bir model çıkarılmış dedik tabi bu yapan kişinin el ustalığına da bağlı. Model de aşağıda etek kısımlarda son zamanlarda sıklıkla kullanılan badem örgü modeli kullanılmış. Hardal ve beyaz rengin uyumunu açıkca görüyoruz modelde. Çiçekler yine kız bebeklerin kıyafetlerinde vazgeçemediklerimiz. Tabii böyle bir elbise sade kullanılmaz şapkası ile uyum sağladığını görüyoruz.

tig isi orguden yazlik bebek elbisesi

tig isi orguden yazlik bebek elbisesi

Çok cici çok güzel modeller göreceksiniz. Sizde bebeklerinizin yaz hazırlığını yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşit çeşit, rengarenk yazlık örgü elbiseler sizlerin el emeği ile ortaya çıksın. İster kendi bebeğiniz ya da sevdikleriniz için örebileceğiniz gibi, hediyelik seçenekleriniz arasında da çok yararlı olacağı düşüncesindeyim. Şimdi örneklere göz atmanız için ayrılıyorum arkadaşlar, örgü örmenin keyfini çıkarın. Başka konularla tekrar birlikte olmayı diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir