Derya Baykal Modelleri İle Örgü Kazaklar Hazırları Unutun Bu Örgü Kazaklar Çok Güzel

Derya Baykal Modelleri İle Örgü Kazaklar– Derya Baykal’ın programlarında uygulanan modellerden az çok haberdarsanız, ya da daha önce hiç görmediyseniz, en son seçilmiş kazak örneklerini sizlerle paylaşmak benim için çok keyifli olacaktır. Örgülere yeniden yoğun bir dönüş, örgü kıyafetlerin daha özel ve güzel bulunduğu dönemlerdeyiz diye düşünüyorum. Eskiden örgüye bakış ile günümüzde örgüye bakış arasında çok fark var bence. Kendimden bildiğim kadarıyla eskiden annem neredeyse bütün kıyafetlerimizi örgü işi ile yapardı. Hazır birşeyler sık alınmazdı. Zaten şimdiki gibi de maddi anlamda herşey ulaşılabilir değildi. Ama şimdi ne isterseniz var ve ne giymek istiyorsanız gayet ucuz fiyatlara edinebilmek çok basit. İşte bu noktada örgü örmenin kıymetinden söz etmenin hem yeri hem de zamanıdır düşüncesiyle, en yeni örneklerle örülmüş kazak modellerini sizlerle paylaşabiliyor olmak çok hoş bir duygu. Örgü örmek şimdiki zamanda bu kadar kıymetli ise eminim siz de kayıtsız kalamayacaksınız. Kim bilir bu kadar kıymetli olan örgüler yaparak işi ticarete bile dökebilirsiniz. Bayanların severek tercih ettiği biz kış giysisi olan kazaklar derya baykalla şekilleniyor. Özellikle diyorum ya hani günümüzde daha bir kıymetlendi örgü işler derya baykal ile daha da bir önem buldu sanki diye düşünüyorum. İlk kazak örneği ile açılışı yapmak istiyorum. Son zamanların popüler örgü kazak modeli aşağıda. Sihirli kazak diye geçiyor ismi. Sihirli kazak örneği nasıl mı yapılır yazımızın sonunda merak edenler videoyu inceleyebilirler.

derya baykal orgu sihirli kazakderya baykal orgu sihirli kazak

Daha çok uzun kollu kalın örülen kazaklar kışa uygun bir giyim örneği. Dilerseniz yaz için daha çok tercih edilen merserize hırkaları inceleyebilirsiniz. Baharlık örülen merserize hırkalar konumuzu inceleyerek örneklerden fikir edinebilirsiniz. Derya baykal örgü kazak modellerinden bir örnek daha aşağıda. Kış boyu seve seve giyebileceğiniz ilgileri üzerinize çekebilecek örgü kazakların daha fazlası galerimizde. Örgü örmek sizin de bir terapi yönteminiz ise kazak modellerini inceleyiniz.


beyaz orgu kazak

beyaz orgu kazak

Hanımlar bence bu hoş ve modern kazakları görünce hazırlara bakmayacaksınız bile. Kışa daha çok varken şimdiden örgü işlerine başlayabilirsiniz. Kendinize uygun renkleri ve modeli seçip haydi işe koyulma zamanı. Örgüde iyiyseniz yapacağınıza örgü kazak üzerinde hoş teknikler kullanarak hamaratlığınızı konuşturabilirsiniz. Çünkü sade modellere göre desenli değişik örgü tekniklerinin içinde bulunduğu kazaklar daha bir şık görünüyor. İster dar ister bol tarz örnekler gerçekten çok çeşit var. Bu açıdan seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Sadece kendinizi düşünmek bencillik olur aslında. Evde herkese güzel hoş kazaklar örebilirsiniz.  Eğer aile biraz kalabalık ise ellerinize kuvvet dilerim arkadaşlar.

el orgusu bayan kazak

el orgusu bayan kazak

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir