Derya Baykal Modelleriyle En Güzel Bebek Örgüleri Deryanın Dünyasından Esintiler

Derya Baykal Modelleriyle En Güzel Bebek Örgüleri– Bebek örgüleri ne kadar da sevimli görünüyor değil mi? Hem yapması da kolay küçük küçük oldukları için zevkle istekle yapıldığını düşünüyorum. Bebek örgüleri arasında neler yok ki? Hırkalar, süveterler, elbiseler, tulumlar, yelekler, bereler, atkılar, patikler gibi gibi. Derya Baykal hanım Deryanın Dünyası adlı programında çok örnek göstermişti bu konu ile alakalı. Ben de düşündüm ki programda yapılan bebek örgülerini bir yazıda toplayıp sizlere sunmak istedim. Hırka mı dersiniz elbise mi dersiniz ben hırka olarak tanıtmak istedim size aşağıdaki örneği. Kışın bebeğinize giydirebileceğiniz şık ve sıcacık bir hırka. Bebek örgülerinde farklı örneklere yönelmek istiyorsanız artık örneklerimizi inceleyebilirsiniz. Bebeklere öreceğiniz örgüleri yaparken daha bir haz alacağınızı düşünüyorum ki sonunda minicik sevimli mi sevimli örgüler çıkıyor ortaya.

derya baykal orgu bebek hirkasiderya baykal orgu bebek hirkasi

Kız bebekler için daha renkli örgüler örebileceğiniz gibi yukarıdaki gibi öreceğiniz örgülerin eteklerine fırfırlar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Derya Baykal örgü bebek patik modellerine buradan göz atabilirsiniz. Bebek örgüleri denince ilk akla gelenlerden biridir bebek patikleri aslında. İşte derya baykal programında yapılmış hav hav örgü bebek patiği modeli. Düğmelerle gözleri ponponlardan kulak ve burnu çok tatlı görünüyor.


derya baykal orgu havhav bebek patigi

derya baykal orgu havhav bebek patigi

Aşağıda da hoş bir bebek yeleği görüyorsunuz. Erkek bebeklere uyacak hoş bir model. Ayıcık motifli detayı ile çok şirin bir görünüm sergiliyor. Kim bilir bebeğinizin üstünde ne kadar tatlı duracak. Düğmelerinin uyumu bile düşünülmüş çok tatlı yelek modeli. Eğer sizin de ilginizi çektiyse hemen işe koyulabilirsiniz. Tabii ayrıca en güzel değişik derya baykal bebek örgü modellerini galerimizde detaylı olarak derlemeye çalıştık. İnceleyerek fikir edinebilirsiniz.

derya baykal orgu bebek yelek

derya baykal orgu bebek yelek

Son olarak size deryanın dünyasından örgüden çok hoş bir bebek tulumu sunmak istiyorum. Hem önden hem arkadan görünümünü görebilirsiniz. Tulumlar aslında oldukça pratik bir bebek kıyafeti. Tüm parça olduğu için beli sırtı açıldı derdi yok en azından. Dilerseniz bu güze tulumun yapılışını yazımızın sonunda sizler için sundum izleyerek yapılışını öğrenebilirsiniz.

derya baykal orgu bebek tulumu

derya baykal orgu bebek tulumu

derya baykal orguden bebek tulumu

derya baykal orguden bebek tulumu

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir