Derya Baykal Örgüden Oyuncak Bebek Modelleri ve Yapılışı Çocuklarınızı Sevindirmenin En Güzel Yolu

Derya Baykal Örgüden Oyuncak Bebek Modelleri ve Yapılışı– Derya Baykal örgüden oyuncak bebek modelleri ve yapılışı konusunu incelemektesiniz. Derya Baykal örgü oyuncak bebek modellerine bayılacaksınız. Rahatlıkla kendiniz de çocuklarınız için ya da dekoratif amaçlı örgü oyuncak bebekler yapabilirsiniz. Derya Baykal’ın örgüden oyuncak bebek modellerinin yapımı oldukça da pratik. Haydi hanımlar sizlerde mutlaka deneyin sonuçlardan çok memnun kalacaksınız. Biz sizler için farklı renk ve modelleri içeren çok güzel bir resim galerisi hazırladık. Resimlerin üzerine tıklayarak modelleri yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Zevkinize ve tarzınıza uygun örgüden oyuncak bebek modellerini rahatlıkla yapabilir kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz.

sis orgusu oyuncak bebeklersis orgusu oyuncak bebekler

Çocuklarınız sizin her şeyiniz ve onun için kendinizden bile feragat ediyorsanız onun için en önemli şeyler yani oyuncaklar hakkında daha titiz olabilirsiniz. Çünkü belli yaş aralığındaki çocuklar çoğunlukla oyuncaklara düşkün oluyorlar ve çoğu zamanını oyuncaklarla geçirebiliyorlar. Onun için örgüden yapacağınız oyuncak bebekler özellikle kız çocukların çok ilgisini çekecek ve siz de gönül rahatlığı içinde olacaksınız. Erkek çocukları için örgü oyuncak örnekleri arıyorsanız buradan hem kız hem erkek çocuklar için örgü oyuncak modellerini bulabilirsiniz. Bu modellere siz bile bayılacaksınız. Yazımızın sonunda derya baykal örgüden oyuncak bebek yapılışına ait bir de anlatımlı video sunduk. İzleyerek duruma daha fazla vakıf olabilirsiniz.


renkli iplerden orulmus oyuncak bebek

renkli iplerden orulmus oyuncak bebek

Yukarıda yer alan oyuncak bebekler kıyafetleri olsun kendileri olsun oldukça şirin mi şirin görünen iki oyuncak bebek.Yine örgü oyuncak bebeklere örgü kıyafetler örnekleri bulabileceğiniz yazımızı inceleyebilirsiniz. Kim bilir çocuklarınız oynarken ne kadar keyif alacaklardır. Hatta örgü oyuncak bebekler için değişik örgü kıyafetler de yapabilirsiniz. Çocuğunuz kıyafetlerini değiştirerek daha eğlenceli vakit geçirecektir. Aşağıda da şişle örülmüş bebekler görüyorsunuz. Her detayı ince bir şekilde düşünülmüş örgü oyuncak bebeklerin saçları bile örgü ipten.

orguden kiz ve erkek oyuncak bebek ornegi

orguden kiz ve erkek oyuncak bebek ornegi

Oyuncak bebeğin bir de minicik oyuncak bebeği var. Ne kadar şirinler değil mi? Çocuklarınıza oyuncak yapabileceğiniz gibi bu örgü bebekler süs amaçlı da yapılabilir. Özellikle genç kızlar odalarında yataklarının üzerinde dekorasyon amaçlı tercih edebilirler. Amigurumi denilen örgü oyuncak bebek yapılışını incelediyseniz biraz fikir sahibi olmuşsunuzdur. Önce baş sonra gövde ve ayaklar örüldükten sonra içi elyaf ile doldurulup en son aşamada üzerinde olması gereken detayları ister boncuklar isterseniz yine örgülerle tamamlayabilirsiniz. Derya Baykal programından esinlenerek oluşturduğumuz galerimizi gezerek ayrıntılı şekilde örgü oyuncak bebek modellerini inceleyebilirsiniz. Hepsi çok tatlı çok şekerler. Aslında zaman kaybetmeden örnekleri inceleyerek videoyu izleyerek kolay örgü oyuncak bebekler yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirdikçe daha farklı oyuncaklar yapabilirsiniz.

cok tatli orgu oyuncak bebek modeli

cok tatli orgu oyuncak bebek modeli

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir