Derya Baykal Örgüleri İle Aksesuarlar Çok Değişik Örnekler Burada

Derya Baykal Örgüleri İle Aksesuarlar– Evlerinizde kullanabileceğiniz bazı aksesuarları el işi örgülerle yapabileceğinizi ve severek kullanacağınızı size benimsetebilmek amacıyla buluştuk bugün arkadaşlar. Örgü örmenin keyfini yaşayarak, dekorasyon için kullanacağınız bir çok örgü örebileceksiniz. Masa örtüleri, farklı objeler, kırlent yüzleri, koltuk örtüleri, duvar süslemeleri, mutfakta, banyoda antrede birçok alanda kullanabileceğiniz örgü aksesuarları hem yaparken hem kullanırken keyif alacaksınız. Şimdiden söyleyim sizler için özel örnekler derledim. Hem işimize yarayacak hem de bize görsel olarak hoş bir ortam oluşturmak için etkili olacak çeşitli aksesuarlardan haberler vereceğim sizlere. Aksesuar örgüleri kısa süreli örgüler olacağından, bir çok aksesuar örmek son derece kolay gelecektir. Özellikle renk renk örgülerden süsler yaparak çocuk odası bebek odasını süslemekte de faydalanabilirsiniz. Hem dekoratif hem çok sevimli magnetler bu konuda size yardımcı olabilir. İşte kelebek magnet örneği eminim siz de çok beğeneceksiniz. Tabii kelebek bir örnek siz uğur böceği ya da değişik hayvan figürleri çiçek figürleri yaparak süslemeler yapabilirsiniz.

orguden kelebek magnetorguden kelebek magnet

Yine mutfaklar da hanımların alanı olduğu için onlara özel olacağını düşünüyorum. Yani bu demek oluyor ki istediğimiz şekilde o mekanı dekore edebiliriz. Örgüler de bunun içinde tabii. Erkeklerin pek hoşuna gitmeyebilir ama mutfağa da pek karışamadıkları için siz gönlünüzce burayı süsleyebilirsiniz. Özellikle mutfak masanızın üzerinde çok şık duracağına inandığım ve dekoratif amaçlı olmaktan hariç kullanabileceğiniz bardak altklıkları çok hoş bir seçenek olabilir sizin için. Küçük küçük bu örgü aksesuarlar zamanınızı da almayacaktır. Örneğinizi seçin ve hemen yapın uygulamaya koyun işte bu kadar.


orgu bardak altliklari

orgu bardak altliklari

Yine suplalar da öyle ki Derya Baykal programında buna bir örnek yapılmıştı. Hem bardak altlıkları hem suplalar ile mutfak masanızı süsleyerek aynı zamanda şık sunumlarınız için tercih edebilirsiniz. Yine şık yemek sunumlarınız için tığ işinden yapılmış amerikan servisi örneklerini buradan size göstermek isterim.

derya baykal orguden supla

derya baykal orguden supla

Eviniz için aksesuar sayılabilecek her şeyi örgüye çevirebilirsiniz. En basitinden kalemliği bile örgüden yaparak hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Kalemlik gibi vazo, iğne iplerinizi şişlerinizi koyacağınız geniş bir örgü sepet ya da bir gazete dergilik şimdilik aklıma gelenler. Siz daha farklı örnekler de yapabilirsiniz. Galerimizde derlediğimiz derya baykal ile örgüden aksesuar örneklerini incelediğinizde değişik fikirler canlanacaktır kafanızda eminim.

orguden dekoratif kalemlikler

orguden dekoratif kalemlikler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir