Derya Baykal Örnekleriyle Motifli Örgüler Rengarenk Motiflerle Harika Örgüler Yapabilirsiniz

Derya Baykal Örnekleriyle Motifli Örgüler– Derya Baykal modelleri ile motifli örgülerle, masa örtüleri, kazaklar, battaniyeler gibi çoğu alanda kullanılabiliyor. Daha neler yapılıyor neler arkadaşlarım. Motifler gerçekten harika görsellik katıyorlar örgülere. Çiçek motifleri, kalp motifleri ve daha birçok örgü motifleri örgülerinizde kullanabilirsiniz. Motiflerin birleştirilmesiyle çok güzel sonuçlara ulaşılabiliyor. Özellikle bebekleriniz için motiflerden oluşan çok güzel battaniyeler örmek isteyeceğinizi düşünerek beğeneceğeniz fikirleri görsel olarak vermek istedim. Bebek örgülerinin hepsi zaten son derece keyifli yapılıyor. Motifli örgüler, bütün örgülere göre daha pratik ve daha kolay. Sizde aynı düşüncedeyseniz Derya Baykal programlarında yapılan örneklerle motifli örgüleri tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin sizin ellerinizle ürettiğiniz eşyaları kullanmaları ayrı bir zevk olsa gerek. İster ördüğünüz örgülere ayrıca ekleyin motifleri süslemek amaçlı isterseniz de en başından motifleri birleştirerek de oluşturabilirsiniz örgülerinizi. Özellikle dediğim gibi battaniyeler çok hoş görünüyor motiflerle. Ayrı bir görsellik kazanıyor sanki. Yine bayan hırkaları çocuk hırka ve yelekleri masa örtüleri koltuk şalları her alanda kullanılabilir aslında motif örgüler. İşte çok hoş derya baykal programında yapılan bir motifli battaniye örneği. Yıldız motifleri tığ işi battaniye üzerine ne kadar hoş olmuş değil mi. Örneğin bebeğiniz için tercih edebileceğiniz bu battaniyeyi kullanacaksanız bebeğinizin odasında bu yıldızlarla uyum sağlayabilirsiniz.

derya baykal yildiz motifli bebek battaniyederya baykal yildiz motifli bebek battaniye

Evet motif örgüleri ile örülmüş bir de şal örneği görün istedim arkadaşlarım. Özellikle derya baykal programını kaçıranlar için bu örnekler çok yerinde olacak. Çünkü motif örmek gerçekten çok zevkli. İşte aşağıdaki şal da eminim zevkle yapılacak bir model. Aynı türden bolca yapacağınız motifi birleştirdiğinizde çok hoş rengarenk bir şal örneği çıkıyor. Yaz mevsimine girmişken artık düğünler de arttı. Sizlere buradan gelin şalı modellerini de sunmak isterim hem bir fikir olmuş olur.


orgu kare motifli sal ornegi

orgu kare motifli sal ornegi

Arkadaşlarım kış için çok hoş bir motifli eldiven örneği. Derya baykal programından alıntı bu örnekte. Arkadaşlarım bu eldiveni beğenenler için yapımını da yazımızın hemen sonunda sunmak istedim. İzleyerek kolayca öğrenebilirsiniz. Sıradan eldivenlere göre çok daha modern ve şık da duruyor. Bu eldivenin yapımını öğrendikten sonra belki aynı renk ve motiflerle kendinize bere boyunluk örerek uyum yakalayabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin esenlikler diliyorum hanımlar.

derya baykal cicek motifli eldiven

derya baykal cicek motifli eldiven

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir