Derya Baykal’dan Baharlık ve Yazlık Ajurlu Örgüler En Yeniler

Derya Baykal’dan Baharlık ve Yazlık Ajurlu Örgüler– Derya Baykal modelleri ile bu yaz giyeceğimiz bazı kıyafetlerimizi kendimiz örelim ister misiniz? Özellikle yazın çok tercih edilenlerden biri olan ajurlu örgüler bildiğiniz gibi delikli örnekler olduğu için yazın sıklıkla yapılmakta. Elbiselerde, yazlık şallarda, bluzlarda, hırkalarda, çocuk kıyafetlerinde bile ajurlu örgülere rastlayabilirsiniz. Ajurlu örgü nasıl yapılır derseniz kısaca artırma yöntemi ile yapılıyor ama tabii bu birşey ifade etmez sizlere ajurlu örgü nasıl yapılır videosunu da yazımızın sonunda sunmak isterim eminim faydalı olacaktır. Şimdi hemen ajurlu örgü modellerini sizlere göstermek için sabırsızlanıyorum. İşte ilk örnek yazları kışa göre çok tercih edilmez ama artık ajurlu örgülerle yaptığınız şalları yazın da omuzlarınızdan indirmeyeceksiniz. Aşağıdaki ajurlu şala benzer siz de kendinize yazlık örgüler örebilirsiniz arkadaşlar.

beyaz yazlik ajurlu orgu salbeyaz yazlik ajurlu orgu sal

Ben sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Derya Baykal modelleri ile ajurlu örgü seçenekleri konusunda ufak bir araştırma yaparak çok farklı modellere ulaştım ve resim galerimi sizler için özenle derledim. Şimdi dilerseniz bir ajurlu model daha göstermek istiyorum sizlere. Özellikle ajuru merserize iplerle birleştirerek tam bir yazlık kıyafet ortaya çıkarabilirsiniz. Yazın eminim çoğu kadın elbiseye de ihtiyaç duyar. Tabii bunaltmayan serin tutan hem hoş gösterecek modeller arar durursunuz. İşte ajur örneğinin kullanıldığı bir örnek aşağıda sizler için paylaşmak istedim.. Elbise demişken örgüden plaj elbise modellerini de belki görmek isterseniz. Buradan örgüden plaj elbise modelleri konumuza gidebilirsiniz.


ajurlu orgu yazlik elbise

ajurlu orgu yazlik elbise

Değerli örgüle kullanıcıları sitemizden daha önce açılmış olan tüm harika ajurlu örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Ajurlu olarak yapılan tüm modelleri inceleyebilir, konularda açılmış olan resim galerisinden de ajurlu örgü modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz. Ajurlar bir örgüye istediğiniz şıklığı katabilirsiniz. Harika bir görsellik ile ilgi çekici kılabilirsiniz onu. Dilerseniz tüm bir örgüyü bu şekilde örebilir dilerseniz de ara ara ajurlar koyarak ajurun örgüdeki kesinliğini belirtmiş olursunuz. Ajur örneklerinde çok çeşit var. Düz örgülerde tercih edilen basit bir yöntem olan ajur, V şeklinde ajur ya da bal peteği şeklinde ajur örnekleri bulunmakta. Sizlere galerimizde bu örneklerin bulunduğu ajurlu örgüleri sunmaya çalışacağım.

ajurlu orguden kazak

ajurlu orguden kazak

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir