Derya Baykal’dan Bebek Örgüleri Zevkle Örün Ve Giydirin

Derya Baykal’dan Bebek Örgüleri– Derya Baykal programlarında uygulanan örneklerle yapılan bebek örgüleri modellerini sizlerde tercih edebilir ve keyifle örebilirsiniz. Özellikle yaz da gelmişken bebek elbiseleri pek bir revaçta. Değişik bebek örgü elbiseleri arıyorsanız sizler için hoş örnekler derledim. Tabii şimdiden kışa da hazırlık yaparak özellikle bebek bekleyenlere güzel fikirler edinebileceğiniz modeller derledim. Bebek örgüleri örmesi bir o kadar zevkli olduğu kadar sonucunu gördüğünüzde daha bir keyfiniz yerine gelebilir. O kadar şirin şeylerin kıyafetleri de şirin ve çekici oluyor doğal olarak. Derya baykal sabah kuşağı programını izleyenler bilir konuk edilen kişiler çok güzel modeller ortaya koyuyorlardı. Belli bir süre ara verdikten sonra şimdi yine fox tv ekranlarında sizlerle olmaya devam ediyor. Yine çok özel örgü işlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz tabii ki. Şimdi gelelim konumuza fazla uzatmadan ilk bebek örgü modelim ile başlamak istiyorum.

derya baykal etekleri firfirli bebek hirkasiderya baykal etekleri firfirli bebek hirkasi

Yukarıdaki hırka modelini hatırlayanlarınız vardır. Kış için çok güzel bir örnek aslında. Etek kısımlarında fırfır ve ajur örgü detayı gözümüze çarpıyor. Ajur örgülere çok değişik şık bir görünüm de katıyor tabii. Daha önce sizlere sunduğumuz derya baykal ajurlu örgü modelleri yazımızı buradan inceleyerek yazlık örnekleri görebilirsiniz. Yine aşağıdaki örnekte de ajurlar dikkat çekiyor. Beyaz üzeri değişik renkteki kalp motifleri de çok hoş görünüm sağlamış. Özellikle kız bebeklere yapacağınız örgülerde oldukça fazla renk kullanabilirsiniz hanımlar.


derya baykal orgu bebek yelegi

derya baykal orgu bebek yelegi

Bebek örgüleri olarak değişik örnekler arayanlara bir model. Elbise ve hırka olarak bu şekil bir takım oluşturabilirsiniz. Böylece güzel bir görüntü de sağlamış olursunuz. Hiç örgü bilmeyenler bence bebek örgüleri ile işe başlayabilirler. Örgüye ilk adımı atarken sıkılmadan zevkle örebileceğiniz en iyi yol bebek örgüleri bence. Derya baykaldan bebek örgüleri örneklerinin daha fazlasını galerimizde bulabileceksiniz arkadaşlar..

derya baykal bebek elbise

derya baykal bebek elbise

Ben sizlere farklı fikirler edinebilmeniz için çok şık modelleri içeren geniş bir resim galerisi oluşturdum. Resimlerin üzerine tıklayarak yakından inceleme fırsatı bulacaksınız. Sizler de beğendiğiniz renk ve modelleri kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıkla yapabilir, hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Örgü örmek sizlere de iyi gelecektir. Günün yorgunluğu ve stresinden uzaklaşmak için harika bir yöntem olduğunu düşünüyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir