Duvar dekorasyonalrınızda anlamlı dokunuşlar yakalamak mümkün

2016 duvar dekoru değişiminizde dekoratif duvar rafları seçeneğinden faydalanarak odalarınıza estetik katabilirsiniz.
2016 duvar dekoru değişiminizde dekoratif duvar rafları seçeneğinden faydalanarak odalarınıza estetik katabilirsiniz.

Duvar dekorasyonları odalarda estetik bir şıklık yakalamak isteyenlerin kolaylıkla değişim gerçekleştirebilecekleri dekorasyonlardandır. Kitapların yer aldığı kitaplık üniteleri zaman içerisinde farklı estetik form yapısına kavuşmuş duvar rafları şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Okumayı seven herkesin hemen hemen her odada yer açabileceği bir seçenek olan duvar rafları seçiminizde kitaplarınızı yerleştireceğiniz kitaplık seçimini kısa zamanda gerçekleştirebilirsiniz. Odalarınızda kitap okuma zevkinizi yerine getirirken farklı bir odaya gitmek yerine duvar rafına titizlikle yerleştirdiğiniz kitaplardan birini seçerek okumaya başlayabilir; istediğiniz odada bu hobinize yer açma zevkinden kendinizi mahrum etmemiş olabilirsiniz.

2016 en güzel duvar dekorasyon süs modelleri tercihinde bulunarak duvar dekoratifliğinize yeni bir hava katabilirsiniz.
2016 en güzel duvar dekorasyon süs modelleri tercihinde bulunarak duvar dekoratifliğinize yeni bir hava katabilirsiniz.

Duvar sticker modelleri ya da duvar kağıdı modelleri her sezon duvarlarda kendini gösteren modellerdendir. 2016/ 2017 sezonunda tercih edebileceğiniz aile tablolarınızı farklı bir sunum ile duvarlarınıza yansıtmak istiyorsanız üst resimdeki uygulamaya karşı koyamayacaksınız. Farklı aile bireylerinin resimleri ya da ilgi çekici farklı tablo görünümündeki portre tarzı resimlerin yerleştirilebilmesine son derece uygun alanı sunan bu sticker modelleri odalarınızda görsel sunum bakımından zengin bir görünüme yer açabilecektir. Renk olarak istediğiniz dış hat seçimlerinde bulunarak odalarınızda etkili bir görünüm yakalayabileceğiniz sticker modellerinde estetik anlamında beklentiye cevap bulabilme şansını sonuna kadar değerlendirebileceksiniz.Ahşap duvar aksesuarı seçiminiz ile birden fazla dekoratif objenize yer açıcı duvar dekorasyonları elde edebilirsiniz.
Ahşap duvar aksesuarı seçiminiz ile birden fazla dekoratif objenize yer açıcı duvar dekorasyonları elde edebilirsiniz.

Ahşap duvar aksesuarları ile odalarınızda sıcak bir atmosfer yakalamanız da mümkün. En özel biblolarınız, çerçeveler, dekoratif objeler, kitap, akvaryum, yapma ya da canlı çiçek gibi tercihleriniz için yer açabilen resimdeki tarz bir ahşap duvar aksesuarı sizleri memnun edebilecektir. duvarlarınıza anlamlı bir bakış atarak sizlerin istediğiniz zaman aksesuar değişiminde bulunarak ev havasında renkli ya da son derece sade/ modern görünüme geçişleri birkaç dekoratif aksesuar ile sunabilecek bu uygulamayı yaptırma fikrini hayata geçirmek için sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Dekorasyonlarınıza en özel dokunuşlarla cevap bulabilme fırsatına sahip olabileceğiniz uygulamaları bir an önce gerçekleştirmeye var mısınız? O zaman haydi acele edin.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir