Duvarlarınızda yepyeni dokunuşlarla gelen değişim

2016 Duvar kağıdı modelleri ile duvarlarınıza estetik anlamlar yükleyebilirsiniz.
2016 Duvar kağıdı modelleri ile duvarlarınıza estetik anlamlar yükleyebilirsiniz.

 

Duvar dekorasyon değişimi ile odalarda değişimi kendiliğinden edinen kişiler mevcuttur. Oda dekorasyonlarınızı yenilirken öyle ahım şahım eşya değişimi gerçekleştirme yerine duvar dekorasyonunuz adına köklü bir değişim fırsatı gerçekleştirmeyi deneyebilirsiniz. Duvarlarınızda manzara resimli duvar kağıtlarından faydalanarak özelleştirme fırsatını yakalayabileceğiniz gibi yeni trend duvar kağıtları görünümlerinden de esinlenebilirsiniz. Hareket katran ayrıntılar arasındaki 3 boyutlu duvar kağıtları son senelerde en beğenilen ve uygulanması en kolay olan uygulamalar listesinde kendini gösterebilmektedir. İşyerinize ayrı bir güzellik katacak üst resimdeki gibi bir görünüm işin ciddiyetini daha iyi hissederek çalışmalarınızı daha anlamlı bir şekilde tamamlayabilmenize yardımcı olabilecek seçenekler arasında yer alabilecektir.Duvarlarınıza yerleştireceğiniz dekoratif görünümlü tablo ya da aynlar değişikliğe yer açacaktır.
Duvarlarınıza yerleştireceğiniz dekoratif görünümlü tablo ya da aynlar değişikliğe yer açacaktır.

Duvar saatleri de duvar dekorasyonunda en tercih edilen modellerdir. Bunun yanında tercih edilebilecek dekoratif aynalarda duvarlarda estetik bir görünüm yakalatırken odayı daha ferah konuma sokmada da birinci roldedir. Dekoratif aynalar arasında yer alan güneş konumunu hissettirici ayna tasarımı olan üst resimdeki model şık bir tercih olmuştur salonda. Salonunuz için kibar ve bir o kadar da göz alıcı bir görünüm yakalama düşüncenizde aynalara yer vermeyi planlıyorsanız bu tarz ayna modellerine odalarınızda yer açabilirsiniz. Her sezon değişen şıklığı ile sizleri etkileyebilen ayna tasarımlarına odalarınızda yer verip geniş görünümü kendiliğinden yakalayabilirsiniz.

Modern dekorasyon fikirleri 2016 önerileri arasında bulunan aynalar ve tablolar değişimi kendiliğinden gerçekleştirebilecektir.
Modern dekorasyon fikirleri 2016 önerileri arasında bulunan aynalar ve tablolar değişimi kendiliğinden gerçekleştirebilecektir.

Modern ev dekorasyon fikirleri arasındaki duvar tabloları ve duvar aynaları ile beraber oluşturulan bir kombin olan üst resimdeki model sizlerin beğenebileceğiniz bir dekor tarzına ev sahipliği yapmaktadır. Odalarınızda genişlik ve derinlik verici roldeki ince uzun görünümü ferahlatan ayna tasarımları her ne kadar düz tercih edilse de ihtiyaca tam manası ile cevap verebilmektedir. Tablolardaki soyut görünümlerde farklı bir oda görünümü için kendiliğinden değişim elde edici rolü ile sizleri memnun edebilmektedir. Oda dekorasyonlarınızdaki duvar dekoru için farklı fikirler edinmede benden yardım alabileceğinizi unutmamalı; daima burada sizlerle buluşmak için sabırsızlandığımı hatırlamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir