Elie Saab’ın 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu göz kamaştırdı

Elie Saab defile görüntüleri
Elie Saab defile görüntüleri

Lübnan’lı Elie Saab markasının ,ülkemizde de oldukça fazla hayranı var..Bu sebeple her sezon koleksiynunu sizlerle paylaşıyoruz.İnce işçilik ve gold renkli tasarımlarıyla hit olan Elie Saab ,hayranlarını bu kezde hayal kırıklığına uğratmayarak tam not almayı başardı.İlkbahar ve yaz sezonu için hazırladığı yeni koleksiyonda Hindu ve Viktoryen stilini iç içe katan ünlü tasarımcı büyük bir hayranlık uyandırdı. Geçtiğimiz günler de bir defile ile tanıtılan elie saab 2016 ilkbahar yaz kreasyonun da öne çıkan parçalar, ekru, krem, dore renkli işlemeli ve dantel detaylı tasarımlar oldu. Moda dünyasının dünyaca ünlü dev isimlerinden biri olan elie saab defilesin de bir başka ayrıntı ise tasarımların genellikle midi boylar da olmasıy dı. Dantel detayları ise çizgisinden asla ödün vermeyen ünlü tasarımcıya yakışan bir işçilik ile çok şık ve zarif bir ayrıntı katarak yeni sezona damgasını vuruyor. Yakın bir zaman da birçok kişi mezuniyet kıyafetleri ile birlikte yaz ayların da yapılacak olan davetler de giymek üzere abiye modelleri arayışına girecekler. Abiye modeliniz hem şık hem de marka olsun istiyorsanız Elie saab 2016 yeni sezon abiye modellerini görmeden son kararı vermemenizi öneriyoruz.

elie saab abiye modelleri
elie saab abiye modelleri

Elie Saab’ın 2016 ilkbahar ve yaz koleksiyonu’nda mini,elbiseler,bol dökümlü kazaklar,drape abiye elbiseler,tül,şifon,krep ,jorjet gibi kumaşlar kullanarak,boncuklar,danteller ve taşlarla usta bir işçilikle harmanlamış.Elie Saab koleksiyonu’nu,asker çizmeleri,kemer çantalarla tamamlayarak beklenmeyen bir etki yaratmayıda başarmış.Moda eleştirmenlerinden tam not almayı başaran ünlü modacı,ilkbahar yaz 2016 koleksiyonu’yla da yeni sezona damgasını vuracağa benziyor.

Başarılı tasarımcının tüm koleksiyonların da ,ince işçilikle antika havasını görebiliyorsunuz.Bu özel koleksiyonu’nda da Viktoryen stiliyle ihtişamı ve zenginliği soluyabilirsiniz.Kıyafetlerle tamamlanan taç ve şapkalarla podyumda yürüyen modelleri saraydan çıkmış prenseslere benzeteceksiniz. En son moda güncel haberleri hakkın da bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin…


elie saab ilkbahar yaz
elie saab ilkbahar yaz

2016 İlkbahar/Yaz Moda Renkleri için tıklayınız

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir