En farklı salon dekorasyonları ile 2016’da değişiklik yaratın!

Duvar dekorasyon değişimleri ile farklı uygulamaları aynı odada tercih edebilirsiniz.
Duvar dekorasyon değişimleri ile farklı uygulamaları aynı odada tercih edebilirsiniz.

Salon dekorasyonları her zaman en önem verdiğimiz oda dekorasyonlarımız arasındadır. En çok zaman geçirdiğimiz alanlar olarak bilinen salon dekorasyonlarımızda farklı uygulamalarda bulunarak salon görünümlerinde yeni trend çizgileri yakalayabilirsiniz. Farklı soyut imgelerin yer aldığı tablonun yer aldığı duvar uygulamasında ahşap görünüme yer verilirken diğer tarafta kabartmalı ahşap uygulamaların yapıldığı göze çarpmaktadır. Salon dekorasyonunda tercih edilen duvar saati ve diğer tarafında yer alan farklı kabartmalı uygulama bölümü göze çarpıcılığı daha çok yansıtan uygulamalar arasında kendini göstermektedir. Arka tarafta kalan duvar panel uygulaması da şık bir tercih olarak ben burdayımlığını vurgulamaktadır. Farklılığı seven renkli bir kişiliği bulunanlar için bu tarz bir salon yeni trend bir uygulama olabilecektir.

Her sezona uyumlu 2016 salon takımları ile salon dekorasyonlarınızı özelleştirebilirsiniz.
Her sezona uyumlu 2016 salon takımları ile salon dekorasyonlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Salon dekorasyonlarınızda en yeni görünümleri veren modern salon takımı modelleri tercihinde bulunmanız salon görünümlerinde yeniliğe davetiye çıkaracaktır. Sarı ve yeşil gibi canlı renklerin yanında yer alan füme renk ile bütünleştirilen bir konsept olan takım hem kışın hüznünü hem de baharın cıvıltısını hissetmenize yardımcı olabilecek bir seçim olacaktır. Yerden yüksek ayak yapısı ile yeni trend koltuk takımlarına uyumu yakalama şansını da odanızda hissetmenize yardımcı olabilecektir. Duvar uygulamalarındaki farklılık ya da eğimli cam yapısındaki farklı tasarımı odada hissetmenizde orta sehpa konsepti de tam bir bütünlük hissettirici şekilde karşınıza çıkabilecektir.Koltuk kırlentlerinde bahar havasını estirecek uyumlu değişmler yakalayabilirsiniz.
Koltuk kırlentlerinde bahar havasını estirecek uyumlu değişimler yakalayabilirsiniz.

Her mevsime göre ya da kendi zevkinize göre koltuk takımlarınızda farklı kırlent seçenekleri ile zenginlik oluşturabilirsiniz. Koltuklarınıza uyum sağlayan çiçekli kırlentler ve puf ile oda görünümü ayrı bir hava kazanırken duvarlarda tercih ettiğiniz farklı duvar kağıdı modelleri de odada kendinizi iyi hissettirecek görünümleri oluşturabilirsiniz. Biraz daha rahat ve sade görünüm sevenlerin tercih edebileceği bir oda dekorasyonu olan üstteki dekorasyon tarzı sizlerin klasik ve sade dekorasyon tarzının karışımı gibi bir havayı oda dekorasyonlarınızda hissettirecektir. Sevgili melekler mekanı takipçilerim yorumlarınıza vereceğim cevaplarla her zaman dekorasyonlarınızı daha da özelleştirmek adına buradayım.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir