En Güzel Derya Baykal Örgü Modelleri En Güncel Örnekler

En güzel  Derya Baykal Örgü Modelleri konusunu inceliyorsunuz. Eskiden Kanal Türk ekranlarında gün aşırı olarak çıkan sayın Baykal şimdilerde İşin Sırrı Derya’da adlı programla yine dolu dolu bizlere faydalı şeyler öğretiyor. Programa davet ettiği kişiler tarafından yapılan muhteşem güzellikte yeni örgü modelleri konusunu sizler için görsel olarak araştırdık. En yeni İşin Sırrı Derya’da adlı programdan yepyeni örgü modelleri ile sizlere derleme örnekler hazırladık. Hiç daha önce denemediğiniz teknikler örgüleri belki şuan burada göreceksiniz örgü sever hanımlar. Sitemizde hemen aşağıda bulunan görsel örneklere de aynı zamanda tıklayarak, daha önceki programlarda oluşturulmuş olan bu harika örgü modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

derya-baykal-orgu-bluz-jpgÇocuklarınızın hoşuna gidecek bir derya baykal klasiği. Çilek modelli bir çok örgüyü programda görmüştüm daha önce. Şimdi de örgü çanta modeli ve yine nako ile yapılan bir örgü. Resimde gördüğünüz gibi önce çilek bölümlerini oluşturuyorsunuz.

derya-baykal-orgu-cilek-canta


Böyle bir koltuk örtüsünü siz de kolaylıkla örebilirsiniz hanımlar. Koltuklarınızın üstü hem daha şık görünsün hem kirlenmesin isterseniz hem tabii en güzel yönü de örgü örerek hoş vakitler geçirmek için siz de önce küçük motifler örerek yaptıklarınızı birleştirip hoş bir battaniye koltuk şalı oluşturabilirsiniz Renk tercihi tamamen size kalmış. Bu örnekten ilham alarak siz de kendi tasarımınızı yapma zamanı.

derya-baykal-orgu-koltuk-sali

Hanımların vazgeçemediği nako çeşit ipleri ile hoş görünümlü örgüler yapabilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz ebruli iple siz de görünümü hoş motifli şal örebilirsiniz hatta hemen yanında tarifini de göreceksiniz.

derya-baykal-orgu-sal

Belki bu kış aylarında işinize yaramayacak ama yaza tatilde ya da gündelik olarak giyebileceğiniz herkesi hayran bırakacak bir örgü sandalet. Örülüşü hakkında görselimizden yardım alabilirsiniz. Bence hazır modellere bin basacak bir örgü sandalet. Ölçüleri de gördüğünüz gibi hemen üzerine yazılmış. Size bir kolaylık daha tarifi görsel üzerinde anlatmak daha kolayca yapmanızı sağlayacaktır. Bu sezonun en yeni derya baykal örgülerini sizlere sunmaya çalıştım umarım beğenirsiniz kış mevsimi örgü mevsimidir en güzel renk iplerinizi alın ve hemen işe koyulun. Bence zaten bu örnekler sizi gaza getirecek içinizde bir örmek isteği gelişecektir.

derya-baykal-orgu-sandalet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir