En İyi Kahkül Modelleri Herkesin Bir Kahkül Tarzı Olmalı

933

En İyi – Onu bunu bilmem ama kadını farkettiren dikkat çeken bir özelliği de saçlarının tarzı duruşudur. Kendine yakışan saçları ile bir kadın hem özgüvenli hem daha çekici olabilecektir. Bunda hem rengi hem modeliniz etkili tabii. demişken ben aslında kahkülü bir kadına çok yakıştırıyorum. Zarif ve hoş bir görünüm katıyor. Özellikle son yıllarda modası geri döndü diyebiliriz. Özellikle alın bölgesi geniş olanlar için modeli çok yakışır denir ama bence her saça ve kadına göre modeli vardır. Sizler için hem ünlülerden hem de en beğendiğim tarzlarını derledim umarım beğenirsiniz.

Emin olun hanımlar eğer doğru bir kuaföre gider ve yüz tipinize de uygun bir kahkül kestirirseniz daha güzel ve hoş alımlı olabilirsiniz. Kahkülle tamamen tarzınızın değişeceğine emin olabilirsiniz. Eğer kahkül kestirmek ile ilgili tereddütleriniz varsa sizler için derlediğim kahkül kesim örneklerine bakabilirsiniz. Özellikle alnı geniş hanımlara çok yakışacağı kullanım avantajı yakalayabileceklerini söylemiştik. Yine yüzleri uzun kadınların da çok avantajlı kullanabilecekleri bir stildir kahküller. Hele ki saçlar da düz ise kahkülünüzü daha rahat kullanacağınızı söylemek isterim. Kahküllü saç modelinizi gerek günlük hayatta gerek iş yaşamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yandan ayrılmış, küt kesim kahkül ve daha birçok model var kendinize yakışacak kahkül modeli ile daha havalı görüneceğiniz kesin. Yüz tipiniz uzunsa yakışacağını söylemiştik peki ya yuvarlak bir yüze sahipseniz? Yuvarlak yüze sahip kadınlar da kahkülden geri kalmasın dedik. Örneğin siz de yüzünüzü çok daha fazla yuvarlak yapacak kahküllerden kaçınmalısınız. Örneğin çok uzun çok ince kahküllerden uzak durmalısınız söyleyelim. Kahkül modasına ünlü isimler de katıldı siz de kendinize en uygun kahkül modeli ile yeni tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Dilerseniz kendi kahkülünüzü kendiniz de kesebilirsiniz. Bu yazımızdan kendi kahkülünüzü nasıl kendiniz kesebilirsiniz inceleyebilirsiniz.

Paylaşım
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaşım