En tarz kanvas tablolar ile şık duvarlar

Doğa temalı kanvas tablo modeli salonlarınızı özelleştirebilirsiniz.
Doğa temalı kanvas tablo modeli salonlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Yeni sezon kanvas tablo tasarımları birbirinden güzel görünüm zenginlikleri ile duvarlarınızda yer almayı bekliyor. Bu sene duvarınızda etkili bir görünüm ve gelen misafirleriniz için etkili bir alan zenginliği oluşturma düşüncenizde doğa temalı kanvas tablo fikirlerinden faydalanma düşüncesine girebilirsiniz. Oda görünümlerinizi dekoratifleştirici ve ortamda en estetik etkiyi yakalamanıza müsaade edici görünümleri ile sizleri baştan çıkaracak bir oda dekoru ile baş başa bırakacak tablo olan üstteki model ormanda geziyormuş hissiyatını verebilecek güçtedir. Odalarınızda en etkileyici görünümü veren başka bitki ve hayvan figürlerinden faydalanarak da bu kadar canlı ve gerçekçi bir dekorasyon elde edebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Farklı imgelerin bir araya gelişini canlandıran tablo modelleri 2017 ev dekorasyonlarınıza anlam yükleyecek.
Farklı imgelerin bir araya gelişini canlandıran tablo modelleri 2017 ev dekorasyonlarınıza anlam yükleyecek.

Soyut imgelerden faydalanarak da odalarda beklenilen etkiyi yakalamak mümkün. Birden fazla farklı boyutlardaki parçaların bir araya gelişi ile duvarda parça- bütün ilişkisi ile canlı bir dekoratiflik oluşturan tablo soyutluğu sevenlerin evlerinde yer alabilecek bir tasarımdır. Parçalı kanvas tablo modelleri ile ekonomik ve küçük bir dokunuş ile nasıl değişim yakalanır düşüncesini hayata geçirebilme fırsatını kendiliğinden odalarınıza davet edebilme olanağı yakalayabileceksiniz.Salon tablo modelleri 2016 koleksiyonunda zıt renklerin etkilerinden faydalanarak bambaşka etkilere odalarınızda yer açabilirsiniz.
Salon tablo modelleri 2016 koleksiyonunda zıt renklerin etkilerinden faydalanarak bambaşka etkilere odalarınızda yer açabilirsiniz.

Zıtlıklar odada doğru kullanıldığı zaman kendini gösterebilmektedir. Üst resimde yer alan kırmızı ve beyaz rengin değişim içerisinde parçalı kanvas tabloda uyumlu bir şekilde yer alışı uzun süredir beklediğiniz etkili dekoratifliği yakalayabilmenize fırsat tanıyabilmektedir. En özel oda dekoratiflikleri için kırmızı beyaz etkisi gibi farklı iki renk ile bir araya gelen kanvas tablo modelleri fikrini odalarınıza davet etmeye ne dersiniz?

Yeni sezon manzara kanvas tablo tasarımları ile etkili bir duvar dekoru yakalayabilirsiniz.
Yeni sezon manzara kanvas tablo tasarımları ile etkili bir duvar dekoru yakalayabilirsiniz.

Manzara figürleri su kenarı, göl manzarası, bir kuşun yem yiyişi, balıkların suda dansı, çiçeklerin sabah güneşi ile silkelenişi ya da romantik bir sahil yürüyüşü görünümü gibi pek çok farklı görünüm odalarda kendine hayat bulabilir. Üst resimdeki gibi etkili bir görünüm zenginliğini siz de ev dekorasyonunuza ekleyerek farkı hissettirecek bir dekorasyonu odaya hakim kılmaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir