En trend duvar rengi seçiminde lüle taşını denemeye ne dersiniz?

İç cephe dekorasyonunuzda lüle taşının farklı tonlarından faydalanabilirsiniz.
İç cephe dekorasyonunuzda lüle taşının farklı tonlarından faydalanabilirsiniz.

Trend renkler odalarımızdaki görünümleri modaya uygun hale getiren en önemli seçimlerimiz arasında yer almaktadır. Trend bir değişim olabilecek görünümler için boya seçiminizde trendliği elden bırakmayacak olan lüle taşı renk tercihinde bulunmaya ne dersiniz? Lüle taşı renginin farklı tonlarda karşımıza çıkışı ile odalarımızdaki açık renk ya da koyu renk tercihine göre değişimi gerçekleştirebilme fırsatını oluşturabilme tamamen bizim elimize kalabiliyor. Son senelerde v dekorunuzda herhangi bir değişim yapmaya ekonomik bütçeniz el vermediyse bu sene değişim için boya renk tercihinde bulunmayı isteyebilirsiniz. En trend renk olan lüle taşı ile hem ferah hem de beğenilen bir görünümü evinize davet edebileceksiniz.

Lüle taşı renk tercihi ile trend salonlar evinizde kendini gösterecektir.
Lüle taşı renk tercihi ile trend salonlar evinizde kendini gösterecektir.

Lüle taşı rengi haricinde de 2016 en trend renk paletlerine göz atarak bu renge yakın kombin edebileceğiniz alternatif seçimlerden faydalanmayı deneyebilirsiniz. Üst resimde lüle taşı rengiyle yakalanan görünümde kendinizi iyi hissettirebilecek oldukça özel görünümlü bir alan yakalama ayrıcalığını hissedebileceksiniz. Odalarınızdaki estetik etkilerde tam tutturabileceğiniz üstteki tonu dilerseniz bir açık ya da koyu ton ile duvarlar arası geçişleri uyumlu kılacak şekilde boyama ya da boyatma ayrıcalığından faydalanabileceksiniz. Özellikle dar oda dekorasyonlarınızda uyumu yakalarken bu renk ile ferah ve daha geniş bir görünümün kendiliğinden hissettirilebileceği bir görünüm elde edebilme olanağınız olabilecek.Lüle taşı renginin asilliği ev dekorasyonlarınızda hissedebileceksiniz.
Lüle taşı renginin asilliği ev dekorasyonlarınızda hissedebileceksiniz.

Lüle taşı rengine bir öneri olan üstteki resimde de göreceğiniz üzere farklı pek çok renk ile edinebileceğiniz dekoratifliklere şahit olabilirsiniz. Açık ton sevenler için farklı renk tercihlerininde bulunduğu resimde lüle taşının ayrıcalıklı görünümü karşısında kendinizi pozitif bir ortamı nasıl yakalayabileceğiniz ile ilgili fikir sahibi edebileceksiniz. Dekorasyonalrda renklerin önemi büyüktür. bunun bir kanıtı olan lüle taşı rengi trend renk olarak karşı konulmaz bir tercih olarak önünüze sunulmaktadır. Boya alanınıza göre iç ya da dış mekanda bu rengin çekiciliğinden faydalanmak istiyorsanız güvenilir bir boya marka mağazası ziyaretiniz ile ihtiyaç giderebilirsiniz. Seçim için ne bekliyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir