En Yeni Çeyizlik Lif Modellerine Bayılacaksınız

En Yeni Çeyizlik Lif Modelleri– Örgü modelleri arasın da trend örnekler olarak yer almaya devam eden lif modelleri çeyiz sandıklarının olduğu kadar her evin banyosunda mutlaka olması gereken önemli bir ihtiyaçtır. Sizler için en beğenilen, yeni lif modellerini galerimiz de bir araya getirdik. Galerimizi tıklayarak farklı renk ve modellerden oluşan, değişik lif örneklerini daha yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

degisik ceyizlik lif örnegiYaz geliyor havalar ısınıyor bu ne demek? Düğünlerin nikahların artması demek. Eğer sizin de böyle planlarınız varsa sizlere sunacağımız çeyizlik lif örneklerini inceleyebilirsiniz.Şimdi eğer çeyizinizde hala lif örneği yoksa örnekleri inceleyerek anlatımlı lif yapışını videodan izleyerek değişik örnekler çıkarabilirsiniz. Çeyiz haricinde kendiniz için evinize yatılı gelen misafirleriniz için de lif yapabilirsiniz. Yatılı misafir geldiğinde temiz temiz onlara ikram edersiniz. İsterseniz de yakınlarınıza hediye ederek onları sevindirebilirsiniz. 

renkli ceyizlik lif modelleri


renkli ceyizlik lif modelleri

Yukarıdaki örnekteki gibi farklı iki renkte yapılabilen, çiçekli, güllü, hayvan figürlü ve daha birçok örneği galerimizde göreceksiniz. Ablalarımız , teyzelerimiz o kadar güzel örnekler çıkarmış ki modellere baktığımda gerçekten hayretler içinde kaldım. Bazıları çiçeklerle süslenmiş bazıları kurdalelerle güzelleştirilmiş çeşit çeşit lif örnekleri galerimizden inceleyebilirsiniz. Liflerin her örneğinden yaparak eşe dosta akrabaya da hediye edebilirsiniz. Bu işi öğrenince eminim eliniz hızlanınca günde birkaç tane model çıkarabilirsiniz. Çeyizlik lif modelleri konusu üzerinde konuştuğumuz için aslında çeyiz için gelin damat figürlü örnekleri de inceleyebilirsiniz. Yine içinde kalpli yüzüklü örnekler de çeyiz için dikkat çekici olacaktır. Şekil olarak ister elinizi içine koyabileceğiniz modeller yanında daire kare çeşitli geometrik şekillerde yapabilirsiniz. Çeyize ekleyebileceğiniz harika en güzel dantel yatak örtüleri konumuzu buradan inceleyerek örneklerden esinlenebilirsiniz. Anlatımlı kalpli lif yapılışını hemen aşağıdaki videodan görebilirsiniz. Görsel örnekler için galerimizi inceleyebilirsiniz.

 

degisik ceyizlik lif örnegi

 

Yeni Lif Modelleri Resim Galerisi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir