En yeni stor perde modelleri ile ev dekorasyonlarında yeni trend uygulamalara yer verebilirsiniz

2016 çiçekli stor perdeler ile her odanızda farklılığı yakalayabilirsiniz.
2016 çiçekli stor perdeler ile her odanızda farklılığı yakalayabilirsiniz.

Çağdaş bir görünüme yer vereceğiniz dekoratiflikleri yakalama düşüncenizi hayata geçirmeye hazır mısınız? Her odanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz perde modeli olan stor perdeler mutfaktan salona; oturma odanızdan genç odası ya da çocuk odası dekorasyonlarına kadar şıklık katan perde modelleri olabilmeye hazırdır. Yeni trend yaklaşımları inceleme düşüncenizde öncelikle Koçtaş mağaza ziyaretinde bulunarak dekoratif görünümlere yer açabilirsiniz. Tasarımda konstrat ayrıntıları bütünleyici bir yaklaşım ile ele alan ve yeni sezonda beğenilecek stor perde modelleri listesinde yer alan stor perde modelleri çiçekli versiyonu ile pek çok odanızda hakimiyetini ilan edebilir. Stor Perde Nasıl Temizlenir konumuz dikkatinizi çekebilir

Modern görünüm ve uzun ömürlü kullanım için trend stor perde modellerine göz atabilirsiniz.
Modern görünüm ve uzun ömürlü kullanım için trend stor perde modellerine göz atabilirsiniz.

En çok tercih edilen dekorasyon unsurları arasında yer alan stor perdeler zincir ile mekanizma sistemine bağlı olarak çalışmaktadır. Hem temizliği kolay hem de görünümü ile her odada uyumlu olabilecek resimdeki gibi beyaz stor perde modeli yaylı kontrol sistem özelliği ile kullanışlılık yönden de beğeneceğiniz özellikleri bünyesinde barındırabilmektedir. Ofislerde kullanımı ilk başlasa da stor perdeler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ev dekorasyonlarında da yer verilmeye başlanmıştır. Sizler için üstteki model tipi kullanımı hem ev hem de ofislerinizde 2016 sezonunda önererek bu perde temizliğini de son derece pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi unutmamalısınız.Yeni sezon stor perdelerle yeni perde dekorasyonu elde edebilirsiniz.
Yeni sezon stor perdelerle yeni perde dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Yeni sezonda farklı desen çeşitliliği ile karşımıza çıkacak olan stor perde modelleri arasında yer alan üstteki gazete baskılı model odayı gece ışığından koruduğu gibi gündüz açıldığı zaman gün ışığının odaya tam manası ile hakim olmasını sağlamaktadır. Renkli kişilikte olanlar ya da değişime açık bir dekoratiflik elde etme düşüncelerini oda dekorasyonlarında uygulamak isteyenler için harika bir seçenek olabilecektir. Dekorasyonlarınızda zıt etkiler, uyumu bir araya getirecek olan sade ve spor dekoratiflikleri bir arada tutabilecek bir desen olan gazete kağıdı desenli stor perdeler beklenilen etkiyi odalarda hissettirebilecektir. Stor perde modelleri 2016 ile ilgili merak ettiklerinizi cevaplarken farklı alternatifler için Koçtaş’a uğramadan geçmeyin derim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir