En yeni stor perde seçimleriniz ile perdelerinizi yenilemeye ne dersiniz?

2016 senesinde stor perde seçiminizi desenli olanlardan yana kullanabilirsiniz.
2016 senesinde stor perde seçiminizi desenli olanlardan yana kullanabilirsiniz.

Ev dekorasyonlarımızı en özel kılan ayrıntılar arasında bulunur perde model seçimlerimiz. Perdelerimiz evimizin adeta ışığı- aynası konumunda yer alır odalarımızda. Perde seçimlerimizde ev dekorasyonumuza uygunluğun yanında sade, şık ve kullanışlı tercihlerde bulunmak isteriz. Perdelerimizi yenileme tercihlerinde bulunurken 2016 senesi içerisinde hem desenli hem de kullanışlı görünümü le yeni trend stor perde modellerine göz atma fikrini mutlaka değerlendirmelisiniz. Üst resimde görülen kendinden desenli kırmızı siyah renkli stor perde modeli salon dekorasyonunu canlandırmaya yetmişe benziyor değil mi?

Dilerseniz koyu renkli stor perde modelleri seçiminde bulunabilirsiniz.
Dilerseniz koyu renkli stor perde modelleri seçiminde bulunabilirsiniz.

Açık ve koyu renklerin dengesini kurmak oda ortamı bakımından dikkat edilmesi gereken en önemli dekorasyon tüyoları arasında kendini göstermektedir. Üstteki resimde gördüğünüz üzere koyu renkli stor perde ve koltuklardaki kırlent uyumu harika olmuş. Akşam saatlerinde özelimizi kapatıcı olması bakımından tercih edeceğimiz koyu renkli perde tercihlerimiz arasında kendini gösterebilecek ve üzerindeki deseni ile beğenilecek bir model olan bu stor perde son derece kullanışlı bir modeldir. Stor perde modelleri 2016 koleksiyonunu öne çıkanlarından olan bu perde modeli kalitesinin yanında verdiğiniz paraya değecek kaliteyi size sunmaktadır.Stor zebra perde modelleri seçiminizde dantelli uygulamaları olanları tercih edebilirsiniz.
Stor zebra perde modelleri seçiminizde dantelli uygulamaları olanları tercih edebilirsiniz.

Düz renkli olanlar, desenli olanlar, dantelli modeller ya da iki renk karışımı gibi renk karışımları ile etkileyiciliğini üzerinde toplamayı başarmış olan stor perde modelleri her odamız için tercih edebileceğimiz model bir perde çeşididir. Sizlerin kullanımını tercih ettiğiniz bir model olan stor perdeler temizliği kolay olanlardan yana seçimde bulunularak da oda dekorasyonlarını canlandırabilir. Üstteki dantelli stop perde modeli mutfak, salon, oturma odası gibi odalarda şık ve her tür dekoratifliğe uyum sağlayabilecek tarz bir perde modelidir. Her sene değişen perde model ve tasarım zenginlikleri arasında yer alan stor perde modelleri bu senede etkileyici dekorasyonları yakalamanızı sağlarken evinize güzellik katabilmektedir. Seçiminizi yaparken dilerseniz Taç, Brillant gibi kaliteli perde marka tercihleri için size yakın şube ziyaretlerinde bulunabilirsiniz. Perde seçimleriniz için stor perdelerle ilgili merak ettikleriniz için yorum bırakarak bana ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir