En yeni tasarım aydınlatma modelleri ile aydınlanma sağlayın!

Dekoratif avizeler 2016 koleksiyonundan faydalanarak odalarınızı trend değişimlerle özdeşleştirebilirsiniz.
Dekoratif avizeler 2016 koleksiyonundan faydalanarak odalarınızı trend değişimlerle özdeşleştirebilirsiniz.

Aydınlanma ihtiyacı bir odanın en önemli ihtiyaçlarındandır. İyi aydınlatılmamış bir ortamda uykunun gelmesi kaçınılmaz olduğu gibi boğuk ve karanlık bir ortam ile karşı karşıya kalmak kaçınılmaz olabilmektedir. Aydınlanma birimlerinden faydalanarak oda dekorasyonlarınızda farklı görünümler yakalayabilir; uzun zamandır istediğiniz daha aydınlık bir mekan oluşumunu elde etme şansında bulunabilirsiniz. Özellikle çalışma odaları, mutfakta yemek masaları ve salon dekorasyonları için önemli olan aydınlanmanın iyi gerçekleşmesi szin tercihleriniz ile değişime uğrayabilir. Yemek masası uzun ise daha geniş alana yayılım sağlayan üstteki gibi yeni trend bir avize modelini alarak dekorasyonunuzdaki en önemli ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Bu senenin trend avize modelleri arasında yer alan bu model şıklık sağlayan lüks görünen ve iyi aydınlatan harika bir modeldir.

Farklı tasarım aydınlanma modelleri ile oda görünümlerine dekoratiflik kazandırabilirsiniz.
Farklı tasarım aydınlanma modelleri ile oda görünümlerine dekoratiflik kazandırabilirsiniz.

Salon dekorasyonlarımızda sevdiklerimiz ile vakit geçirdiğimiz en önemli oda dekorasyonlarındandır. Bu odada aydınlanmada sorun yok ama değişiklik istiyorum diyenlerde farklı aydınlatma ünitelerinden faydalanabilirler. Farklı tasarımları ile beğenilere sunulan pek çok aydınlatma ürünü sezona damgasını vurmaktadır. Farklı tasarım sevenler için bizzat seçtiğim üstteki tasarım harikası model benim bu seneki favorilerim arasında yer almaktadır. Sizce de farklı bir tasarım değil mi?Yeni trend ayaklı lambader modellerine okuma alanlarınızda yer verebilirsiniz.
Yeni trend ayaklı lambader modellerine okuma alanlarınızda yer verebilirsiniz.

Okuma odalarında aydınlatma birimi olarak en çok tercih edilenler listesinde yer alan trend lambader modelleri farklılıkları ile göz doldurmaktadır. Resimdeki tasarımı beğendiğim lambader modeli okumayı severler için okuma odası, çalışma odası, ofisler, yatak odaları, kütüphaneler ya da okuma köşesi olarak nitelendirilen farklı odalarda ihtiyaç giderici olabilecek bir aydınlatma ürün tercihiniz olabileceklerdendir. Odalarınızda dilediğiniz farklı görünümü yakalamanız için sunduğum bu seçenek gençlerin renkli kişiliğini bütünleyen bir seçim olabilir ya da büyümeyen çocuk ruhunuzun bir tamamlayıcısı konumunda sizlerin seçiminiz olabilir. Her iki durumda da ev dekorasyonunuzun bir parçası olabilecek bu tarz seçimler için ürün yelpazesi geniş olan İkea, Koçtaş gibi mağazaları birincil öncelikli ziyaret edecekleriniz listesine eklemenizi tavsiye ederim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir