Enzoani İlkbahar 2016 Gelinlik Koleksiyonu

 

enzoani ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonu
enzoani ilkbahar yaz gelinlik koleksiyonu

Enzoani ilkbahar 2016 gelinlik modelleri ile gelin adayları senenin trend gelinlik modellerini giyerek unutulmaz bir düğün merasimi yaşayacaklar. 2005 yılında kurulan ,Enzoani markasını amiral gemisi topluluğu olarak tabir etmek yerinde olur.Çizgisini 10 yıldır koruyup,hedefi olan sofistike zerafet kuralından çıkmayan markanın yeni sezon tasarımları bir harika..
2016 ilkbaharı için hazırlanan koleksiyonu göz kamaştırıyor.Alışılmışın dışında gelin olmak isteyenler için tartışmasız doğru karar olacak olan Enzoani markasına ben yenilikçilerin tercihi diyorum.enzoani yeni gelinlik modelleri
enzoani yeni gelinlik modelleri

Yenilikçi gelinlerin tercihi olabilecek modellerde ön plana çıkan renkler ise; fildişi, şampanya, açık altın sarısı ve kum rengi tonları. Klasik gelinlik rengi olan beyazdan çokta uzaklaşamayan gelinler kırık beyaz tonlarını da düşünebilir. Bana göre gelinlik markalarının dünyaca ünlü isimlerinden biri olan enzoani nin uzmanlık alanı gelinlik modellerinde ki dantel işlemeleri diyebilirim. Oldukça zarif ve şık detaylardan yola çıkarak tasarlanan gelinlik modelleri birçok genç kızın hayallerini süsleyebilecek tasarımlardan oluşuyor. Gelinlik modelin de mutlaka dünyaca ünlü bir gelinlik markası arıyorsanız fara sposa gelinlik modellerine de buradan göz atabilirsiniz. Gelinlik modeli her gelin adayı için büyük önem taşır sonuç da hafızalardan ömür boyu silinmeyecek en önemli detaylardan biri olan gelinlik modelleri açık ve tesettürlü gelinlik modelleri ile gelin adaylarına her sene farklı tasarımlar sunuyor. Bu arada tesettür gelin başı modellerine bu linki tıklayarak ulaşabilir ve modern tesettür gelinbaşı tasarımlarını yakından inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

enzoani trend gelinlik modeli
enzoani trend gelinlik modeli

Enzoani 2016 gelinlik modellerinden biriside yukarda gördüğünüz straplez ve dantel işlemeli gelinlik modelinden oluşuyor. Gelin adayları tarafından en çok tercih edilen modellerden biri olan straplez gelinlik modelleri ile dantey detaylarının birleşiminden meydana gelen bu asil ve şık gelinlik modeli ilkbahar koleksiyonun da yer alan tasarımlardan biri…


en yeni gelinlik trendleri
en yeni gelinlik trendleri

Enzoani gelinlik markasının resmi web sitesini tıklayarak koleksiyonun diğer tasarımlarını yakından inceleyebilir ve yepyeni tasarımlar hakkın da fikir edinebilirsiniz.

2016 En Yeni Abajur Modellerini İncelemek İçin Tıklayınız

Sık Boyanan Saçlar İçin Bakım Önerileri

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir