Ergonomik yan sehpa tasarımları ile gelen konfor

Ergonomik yan sehpa modelleri ile oturma odalarınızda konforu elde tutabilirsiniz.
Ergonomik yan sehpa modelleri ile oturma odalarınızda konforu elde tutabilirsiniz.

Sehpa modelleri her yıl ihtiyaca göre fonksiyonellikleri artarak karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılı içinde de farklı renk ve tasarım zenginlikleri ile sehpa modelleri yan sehpa modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yan sehpalar özellikle misafiri bol olan aileler için vazgeçilmez denilebilecek ihtiyaçlar listesindedir. Sehpa alırken sunumlarınızı kolay gerçekleştirebileceğiniz yiyecek içeceklerinize uzanırken kolay ulaşabileceğiniz ortam elde edimlerini sağlayabilirsiniz. Üst resimde gördüğünüz yan sehpa modelinde hem ikram türlerini yerleştirebileceğiniz alan ayer verme hem de kitap ve sevdiğiniz dekoratif aksesuar yerleştirme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilme imkanına sahip olabileceksiniz.

 Pratik sehpa modelleri ile salonlarınızda misafirlerinize daha rahat sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.
Pratik sehpa modelleri ile salonlarınızda misafirlerinize daha rahat sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Sehpa modelleri ile pratik iş yapabilme fırsatından faydalanma da elinizin altında olabilecek.  Yan sehpa kullanımını gerçekleştirmek adına üst resimdeki model tercihinde bulunarak sadece ikram sunumu gerçekleştirme de elde edebilirsiniz. Orta ya da zigon sehpaya nazaran daha fonksiyonel bir görünüm sağlayacak olan bu sehpa tasarımında iş bitiminde dekor amaçlı olarak başka yerde kullanım gerçekleştirebilme olanağınız da olabilir. Kimi zaman antrenizde üzerine yerleştireceğiniz bir sepet ile el altında bulunmasını istediğiniz eşyalara yer açtığınız bu sehpa misafirleriniz için tercih edebileceğiniz sunum sehpası olabilecektir. Ev eşyası alırken İkea ve Koçtaş mağaza ziyaretleriniz ile bu tarz fonksiyonel sehpalara ulaşabilme fırsatınız pratik gerçekleşebilecektir.

Yeni sezon sehpa tasarımlarında yan sehpa model tercihleri ile oda dekorasyonlarınızda rahatlık elde edebilirsiniz.
Yeni sezon sehpa tasarımlarında yan sehpa model tercihleri ile oda dekorasyonlarınızda rahatlık elde edebilirsiniz.

Tekerlekli versiyonu ile faydalanabileceğiniz üst resimdeki yan sehpa modelleri kullanışlılık adına en rahat hareket edebilenlerdendir. Tekerlekleri sayesinde odanın bir yerinden bir yerine sürükleme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz yan sehpa tasarımları yakınıza yerleştirme anlamında oldukça yakınınızda kullanım gerçekleştirebileceğiniz modelelrdendir. Koltuk takımınıza ve evin genel dekorasyonunda kullandığınız renk ve desen çeşitliliğine göre model/ renk tercihinde bulunabileceğiniz yan sehpa modellerini inceleyerek evinizde bu sezon yeni bir dokunuşta bulunabilirsiniz. Salonlarınız için harika bir değişim olacak olan bu fonksiyonel ürün tercihini gerçekleştirirken bana danışmak istediğiniz tüm konular için burada olduğu aklınızdan çıkarmamalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir