Erkek bebek örgü cepken yelek modelleri yeni arayanlara

Erkek bebek örgü cepken yelek modelleri– Bebeklerinizi daha erkeksi gösterebilmenin yolu tabiki yeleklerin önünde duran iki adet küçük cep olacaktır 🙂 Zaten mini minnacıklar arkadaşlarım yelekler bebeklere çok ama çok yakışıyor ve çok şirin gösteriyor. Dileyen arkadaşlarımıza aşağıdaki galeriden cepken modelleri yelekleri ekliyoruz. Hep soruluyor kız bebeklere daha çok model var erkek bebeklere örgü modelleri yok mu diye işte size bu yazımızda tamamen erkek bebeklere uygun örgü cepken yelek modelleri sunacağım. Modeller hem model hem renkler bakımından tamamen erkek bebeklere yönelik hanımlar.Cepken yelekler genelde ön ayrı arkada ayrı örüldükten sonra birleştirilir. Önünde ayrıca cepken modeli alabilmesi için cep detayı eklenir istenirse erkek bebeklere olacağı için papyon gibi süslemeler yapılır. Ayrıca bazı modellerde zincirle de süsleme yapılmakta. Önde düğmeler yer alan cepken yelek modelinde aynı düğmelerle cep detaylarının üzeri de süslenir. Cepken yeleklere smokin yelek, efe yeleği atatürk yeleği de denmekte hanımlar. Gerçekten de erkek bebeklerinizi düğüne ya da bir gezmeye giderken cepken yelek ile süsleyebilir altına pantolon ile minik bir damada dönüştürebilirsiniz. Biz erkek bebekler için dedik ama bunun sayılarını artırarak siz 1-6 yaşındaki çocuklarınız için de örebilirsiniz.


Hanımlar kış çıktı ama hala baharın o serin etkilerini hissedebiliyoruz. Bu yaza kadar böyle de sürebilir örüp bebeğinize ya da hediye olarak örebilirsiniz. Yanlarına ise araba figürü de kondurabilirsiniz ya da erkek bebeklere uygun şekilde figürler ekleyebilirsiniz. Onları ayrı olarak örüp sonradan üstten dikerek hoş kendinize özgün bir model oluşturabilirsiniz.  Yavrularınıza onları daha sevimli şık gösterecek cepken yelek modellerini yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Hemen başlayın hanımlar belki bir yakınınız doğum yapar bakarsınız hediye olarak götürürsünüz bebek görmeye diyerek.

Dilerseniz bebeğinizin pantolonunu da örgüden yapabilirsiniz. Takım olarak giydirebilirsiniz. Cepken yelekleri kendinize özgün hale getirerek daha şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Erkek bebek yelekleri konulu yazımızda daha fazla model görebilmek için yazımızı tıklayabilirsiniz. Ben bu modeli ilk kez derya baykalda görmüştüm ama ondan sonra sıkça görmeye başladım. Dilerseniz cepken yeleği efe ya da smokin artık ne derseniz yapılışını da yazımızın sonunda yer alan videodan yapılışını izleyebilirsiniz. Yeleklere eklenen metal görünümlü büyük düğmeler de yeleklere ayrı bir hava kattığını söylemeliyim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir