Erkekler için en etkili parfüm önerileri | Melekler Mekanı Kadınlar Melektir

Erkekler için en etkili parfüm önerileri


en etkili erkek parfümleri

en etkili erkek parfümleri

Bugün değerli bay takipçilerimize 2016 yılı için önerisinde bulunmak istiyorum.Sürekli bayanlar için yenilikleri takip edip onları unuttuğumuzu sanmasınlar. için kişiliğinizin imzası demiştik.Bir erkeğin kadınlar üzerindeki en büyük etkisi kokusudur,bunu her erkek bilir.Kadınlar her zaman ulaşılmaz olan ve farklı bulduklarının peşinden giderler. Kokuların insan ilişkilerin de ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuz. Dış görünüşünüz istediğiniz kadar olumlu olsun ama sizden çevrenize gidecek kötü bir koku ne yazık ki oldukça itici olacaktır. Kişisel bakımına önem veren beyler için oldukça etkili ve kalıcı parfümler vardır. Hatta bazıları için vazgeçilmez olan bazı markaları onlarla bir nevi özdeşleşmiştir. Aslın da kadınlar da erkekler gibidir. Eğer bir koku sizin üzeriniz de özdeşleşmişse kolay kolay o kokudan ve markadan vazgeçemiyorsunuz. Erkekler için de bu durum böyledir. Dünyaca ünlü bazı parfüm markaları varki, yıllar geçsede uzun süre aynı parfümü kullanan erkeklerin sayısı hiç de az değildir…Günlük hayıtınızın size ne getireceğini tahmin edemezsiniz.. O yüzden kalıcı ve güzel kokan bir parfüm tercih ederek gün boyu üzeriniz de kalmasını sağlamalısınız.

Kendine güvenen her erkek öncelikle kalite ve enerjik olduğunun göstergesi olan bir parfüm tercih etmelidir.Vücut kimyamızla her kokunun tenimizde ayrı koktuğunun altını tekrar çizmek istiyorum.Örnek vermek gerekirsek biraz araştırmacı ruha sahipseniz ve kadınların en beğendiği erkek parfümlerini incelediyseniz mutlaka Jean Paul’u sıralamalarda göreceksiniz.Çünkü bu parfümün içeriğindeki özler kullanan kişiye ayrıca bir gizem ve kışkırtıcılık katıyor.

30 yaşların altındaki erkeklere Calvin Klein‘i her zaman önerebilirim.Özlerinin içinde size verdiği mesaj öncelikle gençlik kokmasıdır,bunu her kadın derinlemesine algılayabilir.

calvin klein erkek parfümü

calvin klein erkek parfümü

Gucci markasının Made to Measure;parfümü Gucci’nin mükemmeliyetini yansıtan kalıcı tesiriyle benzersiz bir tecrübe sunan yüksek standartta notalara sahip bir parfüm ,kadınlar üzerindeki etkisi içinde sizlerin algıladığının iki katı diyebiliriz.

 

Oxxo Yeni Sezon Bayan Gömleklerini İncelemek İçin Tıklayınız

2016 Bahçe Dekorasyon Fikirleri İçin Tıklayınız

 

Paylaşım

Etiketler:, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Moda

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017 Modelleri Rengarenk

Tesettür Mezuniyet Kıyafetleri 2017– Son birkaç yıldır tesettür modası geliştiğini açıkça görüyoruz. Elbiseler, tunikler, kaplar, pardesüler daha neler neler? Artık tesettürlü gençlerimiz yaşlılarımız daha modaya uygun kıyafetler tercih edebiliyorlar. Özellikle tesettürlü gençlere yönelik çok fazla seçenek olduğunu da söylemek isterim artık internet sitelerinde bile o kadar çok satış yapan firma var ki düşünün her firmada

Mezuniyet Elbiseleri Liseli Kızlarımıza Özel Modeller

Mezuniyet Elbiseleri Lise– Artık bu dönemde yavaş yavaş okulların sonuna doğru gelmekteyiz. Özellikle son sınıftakiler için mezuniyet gecesi heyecanı başlamıştır bile. Özellikle genç kızlarımız bu konuda çok seçicidir. Bu gün onlar için özel bir gün olacak illa ki kendilerine yakışır en güzel kıyafeti elbiseyi tercih etmek isteyeceklerdir. Şimdi genç kızların hoşuna gidebilecek harika mezuniyet gecesi

Simli Hint Kınası Diye Bir Trend Var Hanımlar Mutlaka Görün

Simli Hint Kınası– Biz bayanlar kınayı çok sevdiğimiz doğrudur kına gecelerinin vazgeçilmezi kınalar artık yerini daha estetik bir modellere bıraktı diyebilirim. Eski yıllarda koyu renk hint kınaları daha çok tercih ediliyordu yerini artık simli beyaz hint kınaları görüyoruz hem de artık sadece özel davetler kınalar düğünler değil normal gündelik yaşamda bile hanımların yeni moda trendi diyebiliriz.

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017 Kız Erkek Karışık Modeller

23 Nisan Çocuk Kıyafetleri 2017– Bayram çocuklara yakışır.. 23 Nisan’ın da en büyük özelliği çocuklara armağan edilmiş olmasıdır. Bu günde çocuklar dilediğinde giyinir bayramı doyasıya yaşamak isterler. Okullarda gösteriler şiirler şarkılar oyunlar oynanarak bu günün özelliğinin vurgulandığını göstermek isterler. Bu günde çocuğunuza özel bir kıyafet kostüm düşünüyorsanız yazımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Çocuklar bayramlarda güzel giyinmeyi

KimdirMelekler Mekanı

Paylaşım