Ev dekorasyonunda göz alıcı örnekler

Beyaz bir oda her zaman aydınlık bir ortam sunar.

Oda görünümlerinde göz alıcı dekorasyonlar arasında beyaz oda dekorları her zaman birinci planda yer alır. Modern görünümlü bir oda olan üstteki resimde yaşam ünitesinin led aydınlatıcı özelliği isteneni verebilmektedir. Beyaz renkli köşe grubu, perdeler, krem rengi koltuklar ve beyaz yaşam ünitesi ile oda görünüm hak ettiğini bulmamış mı sizce de ? Bence çoktan bulmuş. Salonumda geçirdiğim zaman çok olduğu için böylesine keyifli bir odada zaman harcama keyfini ölümsüzleştirebilmekten dolayı mutlu olacağımdan emin olabilirsiniz. Siz de beyaz salon dekoru yaparak göz alıcılığı salonunuza hapsetme fikrinde bulunabilirsiniz.

blank
Göz alıcılık ayrıntısal farklarla hissettirilebilir.

En göz alıcı görünümlerden olan üstteki dekorda da sarı siyah uyumu muhteşemliği su yüzüne çıkarmışa benziyor. Giriş bölümde yer alan büyük harflerle yazılı duvarlar ve kara tahta duvar görünümü ile biraz farkındalık yakalayabilirsiniz. Odalarınız her ne kadar sade görünse de girişiniz ile ilgiyi üstte tutabilirsiniz. Farklı aydınlatma tasarımları ile de odalarınız yeni baştan yaratılmış gibi estetikliği elde tutmayı başarabilmektedir. Tuğla görünümlü duvarlar sanki bir bahçe duvarını andırıyor olsa da üstteki dekor bütünlüğü tam da hak ettiğini verebilmektedir.Canlı renkler ile terasınızı özel kılabilirsiniz.
Veranda ve teras dekorları özellikle bahar ve yaz dönemleri gündemde olur. Canlı renkli minderler, tahta koltuklar, fincan görünümlü gümüş rengi saksı ile üst dekor da göz alıcılık her şeyiyle yerini bulmuş. Dekorasyonda tamamlayıcı olsa da kırlentler ve duvar kağıdı deseni ile ortama ekstra bir enerji adapte edilmiş gibi görünüyor. Canlı çiçeklerde cabası. Aydınlatmada tercih edilen alttan aydınlatma tasarımı iki tahta koltuğu birleştirmiş ve gece görünümünü hayal ederseniz bambaşkalığı vurgulayacak gibi duruyor. siz de göz alıcı dekorlarınız ile ilgili uygulamalarınızda takıldığınız noktaları bana sormak için kısa zamanda yorumlar ile bana dönmeyi tercih edebilirsiniz. Keyifli dekorasyonlar…..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir