Ev dekorasyonunda hardal sarısının yeri

Beyaz renge hardal sarısıyla enerji katabilirsiniz.
Beyaz renge hardal sarısıyla enerji katabilirsiniz.

Hardal rengi ile dekorasyon fikri değişiklik arayanlar için sıcak ortam oluşumunda destekleyici olabilecek bir seçimdir. Hardal rengi doğru yerde doğru şekilde kullanıldığı taktirde son derece kaliteli görünüm zenginliklerine yer açabilir. Üst resimdeki şıklığı beğendiyseniz beyaz renk ile bütünleşmeyi başaran hardal rengin ortama ne kadar özel bir görünüm kazandırabildiği hakkında benimle aynı fikre sahip olabilirsiniz. Kütüphanenin bir rafında, dinlenme köşesinde, yandaki koltuk kırlentinde yer yer kendini enerjik bir ortamda bulan hardal rengi odada anlamlı bir görsel şıklık oluşturmayı başarmışa benziyor.

Dekorasyonda hardal rengi seçiminizde duvarlarda kullanım da gerçekleştirebilirsiniz.
Dekorasyonda hardal rengi seçiminizde duvarlarda kullanım da gerçekleştirebilirsiniz.

Duvar rengi seçiminde de tercih edilebilecek olan hardal rengi üst resimdeki ne kadar farklı bir enerji ile odada hakimiyet kurabildiğini kanıtlamışa benziyor. Şık son trend görünümlü hardal kanepe ve halıda konsepte uyum sağlayıcı şekilde hayat bulan hardal rengi oda dekorunda muhteşemliği sunuyor öyle değil mi? Bu tarz bir oda görünümünü ofisimde ya da çalışma ortamımda görme hayalini kısa zamanda gerçekleştirmek istiyorum. Ya siz? Sizce de çok hoş bir oda dekorasyonu değil mi?Renkli retro tarzı salon dekorasyonunda hardal rengi hoş bir tercih olabilir.
Renkli retro tarzı salon dekorasyonunda hardal rengi hoş bir tercih olabilir.

Retro tarz dekorasyon tercihi de bazen tercihleriniz arasında olabilmekte. Beklenmedik derecede etkili bir kimlik kazanacak olan dekor değişiminde bu sene hardal renginden faydalanmaya yer vermek istiyorsanız üst resim kaçınılmaz tercihiniz olabilecektir. İddiasız gibi görünse de hardal rengi üst resimde dikkat çekici bir konuma bürünmemiş mi? Salon, oturma odası, dinlenme köşesi gibi alanların yanı sıra mutfak, yatak odası, çocuk odası gibi oda görünümlerinde de hardal rengine yer vererek etkili bir dekor değişimine değinme fırsatına sahip olabilirsiniz. Altın sarısına oldukça yakın olan bu rengi çok sevmeseniz bile biraz açık tonlarını küçük bir pufunuzda ya da berjerinizde tercih edebilirsiniz. Emin olun başka değişim gerçekleştirmeseniz bile oda görünümünüze ayrı bir hava gelecek; farklı görünümün tadını ve duyumsamasını sevdikleriniz ile beraber kutlamak isteyeceksiniz. siz de hardal rengi ile dekorasyon değişimi gerçekleştirme düşüncenizde bana sormak istedikleriniz ile yorumlar bölümüne gelebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir