Ev dekorunda iki oda bir arada:)

Küçük ev dekorlarında odalar arası geçişi sağlamaya bakmalısınız.

Oda dekorasyonları ev alanı darlaştıkça gözümüzde büyüyebilmektedir. Bu nedenle oda dekorlarında ufak dokunuşlarda bulunarak oda görünümlerinde son derece ahenkli görünümler yakalama şansında bulunabiliriz. Üst resim bunu son derece mükemmel bir şekilde bize anlatıyor zaten. Küçük ev dekorasyonları gerçekleştirirken mutfak ve oturma odası bütünlüğü kaçınılmaz gerçeğimiz olabilmektedir. bu ufak alanlardan faydalanırken dekorda asla bütünlükten kaymayacak tarz değişimlere yer vermeyi ilke edinmeye bakmalıyız. Açık renkler, aynalar, geniş görünüme müsaade eden aydınlatma ürün fazlalıkları ile boğucu havaya müsaade etmeyen ferah ev dekorunu birinci ilkemiz edinmeye bakmalıyız.

Yemek odaları salonların yanına yakışır çözümler sunmaktadır.

Yemek odası dekorasyonları misafiri çok olanlar için en çok salon ile yan yana tercih edilen odalardandır. Misafiriniz evinizden eksik olmuyor ve onları yemekli ağırlamaktan keyif alıyorsanız tercihiniz yemek odası salon bütünlüğünü koruyabilmek olmalıdır. Renkler arası geçiş kadar oda dekorları arasında da bütünlük yakalayabileceğiniz dekorasyonlar arasından seçimde bulunarak odalarınızda ahenkli görünümlere yer açabilirsiniz. Son derece samimi oda görünümlerinden kesitler sunarak sizlerde memnun edicilik sunabilecek bir dekor olan üst resimi dekorasyondan çok doğallığı sevenler için seçtim. Olabildiğine doğal geçişler ile salondan yemek odasına harika bir bütünlük yakalanmış. bu tarz bir dekor spor ve doğal görünümden yana tercihte bulunmak isteyen herkesin beğenebileceği oda görünümlerinden kesit olabilmektedir.blank
Amerikan mutfak modelleri de mutfaktan salona geçişleri sevenlerin dekorları arasında yer alanlardandır.
Amerikan mutfak modelleri kimileri için doğru dekor olmasa da ben çok samimi buluyorum. Özel misafirlere yemek hazırlayıp emek harcarken sunumlarınızda daha rahat hareket edebileceğiniz bütünlüğü sunan görünümleri veren bu dekorasyonlar harika estetikler sunabilmektedir. Mutfak dekorundan salona geçerken birbirini tamamlamayı başarmış olan bu resimden esinlenerek siz de yaşam alanlarınızda aradığınızı bulabilirsiniz. Yemek odası yerine koyacağınız yemek masa ve sandalyeleri ile sunumlarınızı yaparken üçü bir arada misali dekor bütünlüğünüz bozulmayacak. Salonunuz bir tarafta oturmaya müsaade ederken yemek yeme alanınız elinizin altında olacak. bir de sunum için mutfağa koşma derdiniz olmayacak. Eee daha ne olsun öyle değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir