Evde Mandal Montaj İşi İle Merak Ettikleriniz Burada

Evde Mandal Montaj İşi– Uzun süredir nette çok sık görüyorum bu evde yapılan ek iş durumlarını. Sevgili hanımlar sizler de artık ekonomik özgürlüğünüzü kazanmak istemez misiniz? Tek maaş ile geçinmeye çalışan bir evde yaşıyorsanız eminim her istediğinizi alamıyorsunuz. Valla gerçekten de tek maaş zor ne diyeyim. Temel ihtiyaçlar karşılanıyor giderler karşılanıyor belki ama rahat yaşamak tek maaşla pek mümkün değil hele de çocuklar varsa ve ihtiyaçlarını bazı zaman alamıyorsanız işte o zaman diyorsunuz ikinci bir ek maaş lazım. Bu sayede yani bu evde yapılan ek işler aslında küçümsenmeyecek kadar ek gelir sağlıyor insanlara. Evinizin bir ihtiyacını karşılıyor belki çocuklarınıza kış geliyor bir bot bir mont alacak paranızı çıkarıyorsunuz.Ek iş konusunda özellikle evde yapabileceğiniz ev konforunda iş yapmak için araştırma yapıyorsanız sizlere birkaç iş konusunda bilgi verdik. Bu yazımızda da evde mandal montaj işinden bahsedeceğiz. Bu evden yapılabilen işlerde beceri isteyeni de var kolayca yapabileceğiniz deneyime bile gerek olmayan işler de var. Mandal montaj işi de aslında en kolaylarından. Nasıl mı yapıyorsunuz bu işi. Mandal montaj işi veren bir firma bulup özellikle sosyal medyadan bu şekilde yararlanabilirsiniz. Anlaştığınız firma size paket şekilde mandal parçaları gönderecek ve bunu ne kadar süre içinde yapacağınızı firmaya bildireceksiniz. Tabii bu işi yaparken kimseye hesap vermek yok işe geç kaldın derdi yok ev konforunda para kazanmak bu yönde herkese cazip geliyor. Mandalları montajlayarak siz de yine aynı şekilde paketleyerek firmaya teslim ediyorsunuz ve paranızı cebinize alıyorsunuz.


Evde mandal montaj işine siz de bir anda karar verip girmek isteyebilirsiniz. Hiç endişeniz olmasın eğer kendinizi her konuda ben beceremem diye düşünüyorsanız hiç zor değil söyleyelim. Hatta evde ek işlere dair nette videolarda da yer verilmiş nasıl yapıldığı konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. İş vermiyoruz ama yorum atarak yazımızın hemen atından firmalar bu işle ilgilenen iş yerleri sizi görerek iş teklifinde bulunacaktır. Yine evde yapılabilecek işlerden takı tasarımı konusunu buradan inceleyebilirsiniz.

 

Evde Mandal Montaj İşi İle Merak Ettikleriniz Burada” için 29 yorum

 • 12 Aralık 2017 tarihinde, saat 22:23
  Permalink

  evde iş yapabilirim

 • 12 Aralık 2017 tarihinde, saat 15:55
  Permalink

  Bize lütfen bilgi verin..evde iş veren firmalara nasıl ulaşabiliriz….

 • 12 Aralık 2017 tarihinde, saat 12:17
  Permalink

  evdeyim katolok işi hariç her iş evde yapabilirim

 • 30 Kasım 2017 tarihinde, saat 13:39
  Permalink

  Yapmak istiyorum işi lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 • 28 Kasım 2017 tarihinde, saat 11:58
  Permalink

  biz iş vermiyoruz yazıların içeriğinde de okuduğunuz üzere yalnız iş ilanlarından bu tür işleri bulabilirsiniz ya da sosyal medyadan ulaşabilirsiniz yorum kısmına da yazdığınızda firmalar iş verenler sizi görüp dönüş yapabilirler

 • 28 Kasım 2017 tarihinde, saat 08:07
  Permalink

  Valla yapmak istiyorum bütün reklamlarınızı seyrediyorum fakat bu iş yerlerine nasıl ulaşacağız nasıl yapacağız bilgi vermiyonuz ancak reklam yapıyonuz

 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 15:22
  Permalink

  Evde mandal montaj işi yapmak istiyorum.

 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 14:19
  Permalink

  Lütfen böyle işleri biz ev hanımlarına mutlaka nerede olursak olalım ulaştırın.Şuan ben lif örüp satmaya çalışıyorum fakat satmakta zorlanıyorum.Çocuklarım küçük olduğu için çalışamıyorum.Böyle işlerden faydalanmayı çok istiyorum.Teşekkür ederim.

 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 13:09
  Permalink

  Nasl bu isi yapa biliriz

 • 27 Kasım 2017 tarihinde, saat 12:59
  Permalink

  Çok güzel aslında tam benim istediğim gibi bir iş ihtiyacı olan zaten yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir