Evlerde terraryum dekorasyonu

Farklı model cam fanus kullanımları ile evinizde teraryum modasına yer açabileceksiniz.
Farklı model cam fanus kullanımları ile evinizde teraryum modasına yer açabileceksiniz.

Terraryum modası son senelerde en sık tercih edilen dekorasyon fikirleri arasında bizleri etkileyen görünüm zenginliklerindendir. Nemli ortamda yetişebilen küçük bitkiler küçük bir cam fanusta bile dekoratif bir bahçe yaratmamıza yardımcı olabilmektedir. Kum taneleri, çakıl taşları, bitki, kum taşları gibi farklı dekoratif unsurlarla dekoratif görünümlü bir bahçe oluşturabilir; ev dekorasyonnuuzda küçük balkonunuz nedeni ile oluşturamadığınız canlı çiçek yetiştirme alanınızda hoş görünümlere yer açıcı davranabilirsiniz. Şık görünümlü bir fanus ve hayal gücünüzün elverdiği dekoratifliği fanusunuzda oluşturma ile farklı bir ev dekorasyon ürün değişimine gerek kalmadan evinizde kaliteli ortamlara yer açabilme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hayal gücünüzün el verdiği küçük bahçe tasarımınızı cam fanustan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.
Hayal gücünüzün el verdiği küçük bahçe tasarımınızı cam fanustan faydalanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Terrarium uygulamasını fanusunuzda gerçekleştirirken kendi emeğiniz ve malzeme çeşitliliğinize göre görünümde çeşitlilikler yakalama fırsatına sahip olabilirsiniz. Üst resimde gördüğünüz mavi renkli havuz görünümü oyuncak hayvan, yapay ev figürü ve çıtalar ile nemli ortamda yetişebilen bitki hoş dekoratif bir sunumu odalarınızda hissettirecektir. Her mevsim kahvenizi yudumlarken balkon ya da bahçeye çıkamama durumunuzda bu küçük bahçenizin kenarında keyif alacağınız zamanalr geçirme fırsatına sahip olabilirsiniz.Şık teraryum fanusunuzda deniz boncuklarınızdan faydalanabileceğiniz dekoratiflik elde edebileceksiniz.
Şık teraryum fanusunuzda deniz boncuklarınızdan faydalanabileceğiniz dekoratiflik elde edebileceksiniz.

Deniz esintisini evinize davet etmek de oldukça kolay. Kendi topladığınız ya da satın aldığınız deniz boncukları, deniz yıldızı ve su yosunu ile oluşturulan üst resimdeki hoş görünüme hayır diyemeyeceksiniz. Teraryum modasında mavinin huzurunu hissetmek isteyenler için zeminde kullanılan çakıl taşı rengini mavi seçmek yeterli olabilecektir. Hoş dal parçalarını fanusa eklemek farklı bir hava katmıştır dekorasyonunuza. En özel dekoratif görünümlerde sizi mutlu edecek sahil kenarı hissini fanusunuzda bire bir uygulamaya ne dersiniz?

Teraryum yapımı için farklı yosunlardan ve boncuklardan faydalanabilirsiniz.
Teraryum yapımı için farklı yosunlardan ve boncuklardan faydalanabilirsiniz.

Taşların gerçekçiliği ve yosunların yeşilin tonlarındaki vurgulama gücü ile tam bir doğa esintisini size verecek olan üst resimdeki dekoratif şıklık ev dekorasyonunuzu anlamlı kılabilecektir. Hayatınızda ev dekor değişimi için dekoratif aksesuar değişimleri ile farklılık elde etmek istiyorsanız bu tarz bir uygulama tercihinde bulunmaya ne dersiniz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir