Farklı desenli perdelerle odalarınıza şıklık katabilirsiniz.

Rustik perde modelleri 2016 koleksiyonlarından faydalanarak oda görünümlerinize ayrı bir hava katabilirsiniz.
Rustik perde modelleri 2016 koleksiyonlarından faydalanarak oda görünümlerinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Yeni model perdeler ile oda dekorasyonlarınızda kaliteli bir değişim yakalama fırsatı edinebilirsiniz. Her seozn poerdelerde farklı çizgiler renkler ve desenlerle yeni trend çizgilere perde üzerinde yer verilmeye çalışılmaktadır. Desenleri ile rustik bir havayı estirecek olan perdeleri her odanızda dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde kullanma tercihinde bulunabilirsiniz. Bu sene mobilyalarınıza uyumlu yeni trend perde modelleri ile uyumlu bir görünüm yakalamak istiyorsanız tercihinizde desenli perde modelleri koleksiyonlarından faydalanma tercihinde bulunabilirsiniz.

Siyah beyaz desenli perdeler ile zıtlıkları odalarınızda aynı anda hissettirebilirsiniz.
Siyah beyaz desenli perdeler ile zıtlıkları odalarınızda aynı anda hissettirebilirsiniz.

Kimi zaman doğa desenli kimi zamansa çiçek desenli perdelerle şık bir görünüm yakalama fırsatını yakalama tercihinde bulunabilirsiniz. Odalarınızdaki hem siyah hem de beyaz renklerin yer aldığı perdeleri odalarınızda etkili bir görünüm yakalama tercihinizde seçerek uygulamada bulunabilirsiniz. Mekanların en güzel aksesuarları arasında kendini kanıtlamayı başarmış olan perde modelleri arasında yer alan üstteki gibi benzer modelleri Brillant ve Taç mağazalarını ziyaret ederek kolay bir şekilde seçerek odalarınıza hakim kılabilirsiniz. Evinizi sil baştan yaratmak isteyenlerdenseniz desenli perdeler seçiminiz sayesinde oda görünümlerinizi özelleştirme tercihinizi kısa zamanda hayata geçirebilirsiniz.Yeni sezon taç perde modelleri seçimi ile desenli perde şıklığını odalarınıza hissettirebilirsiniz.
Yeni sezon taç perde modelleri seçimi ile desenli perde şıklığını odalarınıza hissettirebilirsiniz.

Sade görünüm isteyenler için tek renk ile donatılan desenli perdeler seçiminiz olabilirken; modernlik ya da lükslük isteyenlerdenseniz tül perdeleriniz ile bütünlenebilecek desenli perde tercihlerinde bulunabilirsiniz. Kimileri stor perdeleri çok sever. Tül perde yerine stor perde tarzı mekanizmalı perdelerle desenli fon perdeleri konsept olarak tercih edebilirsiniz. Salonlarınızda zebra perde modelleri de şıklık katabilecek model çeşitliliği ile 2016 sezonuna damga gibi düşmüştür. Hayatımızda olmazsa olmaz olan dekorasyon unsuru olan perdeleri seçerken renk ahengini de desenlerle buluşturan görünümleri farklı renklerle bütünleyecek seçenekler arasından tercihte bulunmaya gayret edebilirsiniz. Perdeleriniz ile dekor değişimlerinizi uzun ömürlü gerçekleştirirken moda trendini yaşatacak görünümleri gerçekleştirecek seçenekleri seçme fırsatını değerlendirmeye bakmalısınız. Odalarınızda ahengi yaşatmak adına harekete geçmeye hazır mısınız? Yorumda bulunarak perde çeşitleri 2016 koleksiyonu ile merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir