Farklı duvar dekoratiflikleri ile gelen modernlik

Duvar dekorasyonunda tabaklarla şıklık yakalamak da mümkün.
Duvar dekorasyonunda tabaklarla şıklık yakalamak da mümkün.

Duvar dekorasyon önerileri 2016 sezonunda değişim gerçekleştirmeyi arzulayanlar arasındaysanız öncelikle ev dekorasyon tarzınıza uygun duvar dekor değişimleri için dekorasyonda bütünleyicilik sunan unsurlardan faydalanmayı deneyebilirsiniz. Dekoratif duvar ünitelerinin yanı sıra üst resimde de gördüğünüz üzere duvar tabak modellerinden faydalanarak en kaliteli duvar görünümlerine davetiye çıkarabilirsiniz. Duvar tabakları sayesinde istediğiniz estetik bir şıklık yakaladığınız oturma odalarınızda özel alan zenginlikleri yakalamak istiyorsanız üstteki gibi estetik ve renkli duvar tabağı modellerinden faydalanabilirsiniz. Duvar üniteleri 2016 koleksiyonları da duvar dekoratifliklerinize yeni bir yaklaşım ile değişim yakalama arzunuzda yanı başınızda yer alabilecek seçimler olabilecektir.

Modern duvar ünitesi seçimi ile oda dekoratifliklerinizi canlandırabilirsiniz.
Modern duvar ünitesi seçimi ile oda dekoratifliklerinizi canlandırabilirsiniz.

Modern yaşam tarzınız varsa üst resimdeki duvar ünitesi sizler için harika bir seçim olabilecektir. Duvar rafı şeklinde mont edilen raflar, alt kısımda yer alan aydınlatma modelli yaşam ünitesi birimi ile oturma odanızda son derece kaliteli görünümler yakalayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Estetiklik ilkem olmalı ev dekorasyonumu canlandırmalı diyenler öncelikle koltukları, halısı ve perdesi ile bütünleyiciliği elden bırakmayacak bir seçim olabilecek duvar dekorasyon unsurlarına yer vermeyi ilke edinmelidir.Şık duvar tasarım modelleri 2016 seçimi ile özel görünümler yakalamak elinizde olabilecektir.
Şık duvar tasarım modelleri 2016 seçimi ile özel görünümler yakalamak elinizde olabilecektir.

Kimi zaman yemek odası- mutfak ve salon bütünlüğünün yer aldığı geniş oda dekoratiflikleri ile karşılaştığımız olur. Bu geniş alanda kafa yoran dağınıklıklar yerine estetik çözüm sağlayan toparlayıcılara yer vermek son derece mantıklı olabilecek seçenekler olarak hayatımıza dahil olabilir. Duvar ünitesi değişiminizde farklı biblo seçeneklerine yer veren raflı bölmeli üniteler, mutfak eşyalarının yer aldığı beyaz mutfak ürünlerinin bulunduğu şık sunum gerçekleştiren açık raflı ünite ve dekoratif obje olarak tercih edilen geyik kafası üst şablonda farklı bir sunum gerçekleştirmiştir.

Şık ve modern duvar dekor modelleri arasında yer alan kitaplık model tercihi ile zevkli bir oda dekore edebilirsiniz.
Şık ve modern duvar dekor modelleri arasında yer alan kitaplık model tercihi ile zevkli bir oda dekore edebilirsiniz.

Kitap okumayı sevenler içinde en çok zaman geçirilen oturma odalarında gerçekleştirilecek bir kütüphane görünümü hayır denilemeyecekler arasında yer almaktadır. Kitapların boyutuna göre ayarlanmış raf bölmeleri ile oda dekorasyonlarınızda yeni bir anlam yükleme yarışına girmeye var mısınız? O zaman resimlerimdeki fikirler yol göstericiniz olabilecektir. Keyifli seçimler:)


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir