Farklı halı modelleri ile odalardaki estetik etki

2016 halı modelleri koleksiyonundaki oval formlu halılara bayılacaksınız.
2016 halı modelleri koleksiyonundaki oval formlu halılara bayılacaksınız.

2016 halı modelleri seçiminde bulunmak isteyenler…Haydi buraya. sizler için özenle seçtiğim adı duyulmuş markaların halı tasarımlarındaki estetik farkındalığı gördüğünüz zaman seçiminizi gerçekleştirmeden bu yazıyı okuduğunuz için mutluluk duyacağınızın garantisini verebilirim. Her oda kendi şekli ile bir bütünlük arz edecek dekoratifliği hak eder. Oda görünümleriniz ince uzun, dikdörtgen, kare, yuvarlak, oval ya da şekilsiz olabilir. Tüm bu etkenlere göre farklı form yapısında üretilen tasarımlar arasında 2016 yılı için en beğeneceğinizi düşündüğüm tasarımı gözler önüne sunabilmekteyim. Üst resimde ovalimsi formu ile oda dekorasyonunda tam bir bütünlük oluşturan halı tasarımı sanki o oda için biçilmiş bir kaftan gibi durmuyor mu?Bence tam yerinde bir seçim olmuş. Siz de bu tarz bir oda şekliniz varsa böyle bir halıyı 2016 halı modelleri arasında bulabilirsiniz.

2016 farklı halı modelleri ile odalarınızda etkili görünüm yakalamak mümkün.
2016 farklı halı modelleri ile odalarınızda etkili görünüm yakalamak mümkün.

Halı modellerinde son senelerde sık karşılaştığımız patchwork modası da en beğenilen diyebileceğimiz tasarımlar arasında yer almakta. Farklı renklerin farklı boyutlardaki dilimler halinde titizlikle birleştirildiği bir tasarım harikası olan üst resimdeki halı tasarımı sizlerin beğenebileceğiniz renkli oda dekorasyonlarını gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek bir seçim olacaktır. Halı modelleri çeşitliliğinde dal ve çiçek figürlerinin sık kullanıldığı bilinse de kimi zaman kilim desenli ya da daha farklı bir tasarım olabilecek aynı rengin koyulu açık tonlu modelleri ile elde edilen zengin görünümde sizleri memnun edebilecektir.Merinos halı modelleri 2016 koleksiyonundaki farklı renk kombinleri ile odalarınız renklenebilecek.
Merinos halı modelleri 2016 koleksiyonundaki farklı renk kombinleri ile odalarınız renklenebilecek.

Merinos halı modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda da sizleri şımartan model zenginliği ile ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştır. Üst resimde gördüğünüz gibi harika kombinleri gerçekleştiriciliği ile beğenilecek oda görünümlerinde işte bu dedirten tasarımı odalarınızda görebilmek 2016 yılı içinde mümkün görünüyor. Odalarınızda en köklü değişimde etkisi büyük olan renklerin etkisini çarpıcı bir şekilde vurgulayarak veren ve ebruli boyama tekniği ile halıda işçilik kalitesini sunan Merinos halılar ziyaret edilebilecekler arasında birinci sırada kendini göstereceğe benziyor. tüm halı değişimi gerçekleştireceklerin bu mağazayı atlamadan seçimlerini tamamlamalarını diliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir