Farklı perde modelleri ile oda görünümlerine gelen şıklık

Modern perde modelleri ile salonlarınızı özelleştirebilirsiniz.
Modern perde modelleri ile salonlarınızı özelleştirebilirsiniz.

Perde modelleri oda dekoratifliklerinize anlam katan ayrıntıları ile sizlerin aradığınız değişim rüzgarlarını ev ortamında hissedebilmenize yardımcı olabilmektedir. Fon perdeler, tül perdeler, desenli perdeler, renkli perdeler, ip perdeler….Daha bir çok perde modeli ile gönülleri fethedici görünümleri ortaya koyan perde modelleri arasında yer alan desenli fon perdeler üst resimdeki gibi ayrı bir görünüme yer açıcı konumu ile salonlarınızı özelleştirebilir. Desenlerindeki çeşitlilik, sadelik, odaya uygunluk ile sizlerinde asla vazgeçemeyeceğiniz görünümleri ortaya koyucu rolde karşınıza çıkacak olan perde modelleri sizlerin oda dekoratifliklerinizde resimdeki gibi kırlentlerle bütünlük sağlayacak standartlarda da tercih edilebilir.

Mutfak perdesi modelleri 2016 seçimi ile mutfak dekorasyonlarınıza yepyeni bir dokunuşta bulunabilirsiniz.
Mutfak perdesi modelleri 2016 seçimi ile mutfak dekorasyonlarınıza yepyeni bir dokunuşta bulunabilirsiniz.

Mutfak perdesi modelleri her sene mutfak objeleri ile süslenen görünümleri ile sizlerin hayır diyemeyeceğiniz görünümleri yakalatıcı bir şekilde karşınızda yer alabilecektir. Üst resimdeki gibi şık bir mutfak perdesi modeli tercihi ile mutfakta tercih edilebilecek nesnelerle baskılandırılmış perdeleri mutfak pencerenize uygun bir şekilde en estetik ve dekorasyon tarzınıza uyabilecek tercihle mutfağınızda yer edindirebilirsiniz. Kalitede aradığınızı verecek standartlarda tercihlerinize sunulan mutfak perdeleri odalarınızı canlandırıcı konumları ile farklı aparatlarla zenginleştirilip açma kapama görünüm farklılığını da aynı anda seçim şansını size bırakacak şekilde dizayn özgürlüğünü sunabilmektedir.Son moda duş perdeleri banyo dekorasyonlarınızı yenilemenize yardımcı olabilecektir.
Son moda duş perdeleri banyo dekorasyonlarınızı yenilemenize yardımcı olabilecektir.

Duş alırken nemli ortamın banyonuza yayılması en hoşunuza gitmeyen durumlardandır. Bu konuda biraz fazla titiz iseniz üst resimdeki gibi şık bir duş perdesi model seçimini banyonuza adapte etme fırsatını kısa zamanda gerçekleştirmeye bakabilirsiniz. Banyo perdesi modelleri 2016 koleksiyonlarında yer alan ilginç duş perdesi modellerinden tutunda sade tasarımı ile banyolarınıza sadece küçük bir dokunuş amacı ile tercih edebileceğiniz modelleri de kataloglarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanışlı bir banyoda yer alabilen duşakabin modelleri her ne kadar duş perde kullanımlarına kısıtlılık getirdi gibi görünse de küvet modellerinin yeni tasarım zenginliği bu ihtiyacı daim kılmaya devam ettirmektedir. Nostalji takılanlar için geliştirilmiş gömme ya da ahşap küvet modelleri denildiğinde pek çok kişi geniş banyosundaki keyifli banyolar için bu fikre hayır diyememektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir