Farklı renk tonlarının hakimiyetini duvarlarınızda hissetmeye hazır mısınız?

Duvar rengi tercihinizde iki ton duvar rengi kombinasyonu örnekleri ile ev dekorasyonu fikirleri 2016 uygulamalarında bulunabilirsiniz.
Duvar rengi tercihinizde iki ton duvar rengi kombinasyonu örnekleri ile ev dekorasyonu fikirleri 2016 uygulamalarında bulunabilirsiniz.

Duvar rengi seçimlerimiz odalarımızda yakalamak istediğimiz farklı zenginliklere yelken açan seçimlerimiz arasında yer almaktadır. Duvar renkleri her sene popülerlik kaliteleri ile karşımıza çıkmakta ve trend renklerle dolu kataloglar arasından gerçekleştirilecek seçeneklerle kaliteli boya mağazalarında bizleri beklemektedir. Son senelerde renk seçiminde iki renk tercihi yapılarak elde edilen kombinasyonlar sonunda da son derece zengin dekor görünümleri oluşturulup oda dekoratifliklerine ayrı bir hava katılmaya çalışılmaktadır. 2016 boya renkleri katalog tercihinizi gerçekleştirirken Marshall, Dyo gibi kaliteli boya marka tercihlerinde bulunarak üstteki resimdeki gibi canlılık katıcı bir renk olan yeşil tonlarının birleşimini arzu ettiğiniz oda dekorasyonlarında uygulama tercihinde bulunabilirsiniz.

En muazzam iç cephe duvar rengi kombinasyonu örnekleri ve tasarımları ile 2016 sezon trendini odalarınızda yaşatın.
En muazzam iç cephe duvar rengi kombinasyonu örnekleri ve tasarımları ile 2016 sezon trendini odalarınızda yaşatın.

İç cephe renk seçimi ile oda dekorasyonlarınızda arzu ettiğiniz zenginlikler beklentilerinizin üzerinde oda görünümlerinize ayrı bir hava katabilecektir. Oda görünüm değişimlerinde illa ki mobilya değişimi tercihinde bulunacaksınız diye bir kaide yoktur. Lila ve bu tonun daha açık tonlarını duvarlarınıza uygulama tercihinde bulunmak istediğinizde üstteki gibi bir değişim yakalamış olabilecek; oda dekoratifliklerinizde açık renk yoğunluğu ile ferahlatıcı görünüm yakalamış olabileceksiniz.Bir duvarda koyu bir duvarda aynı rengin açık tonunu kullanabileceğiniz gibi ilk baştaki yeşil kullanımı gibi aynı duvarın alt üst bölümlerinde de renk kombinasyonları yakalama seçiminizi hayata geçirme tercihinde bulunabilirsiniz.Ev dekorasyonunda iç cephe duvar-rengi kombinasyonu-örnekleri ile-dekorasyon tavsiyelerini bire bir uygulamaya geçirebilirsiniz.
Ev dekorasyonunda iç cephe duvar rengi kombinasyonu örnekleri ile dekorasyon tavsiyelerini bire bir uygulamaya geçirebilirsiniz.

Aynı renk kullanımı haricinde birbirine yakışan renkleri de bir araya getirerek odalarınızı zengin renklerle donatma tercihinizi hayata geçirebilirsiniz. Birbiri ile kombin edilebilen renkleri iç cephelerinizde kullanırken aynı zamanda dış cephe görünümlerinizde de bütünleyici renk tercihlerinde bulunabilmelisiniz. 2016 dış cephe renk koleksiyonlarına göz atma tercihiniz iç cephe renkleri ile birlikte dış cephelerinizi de yenileme düşüncenizi hayata geçirmeye yardımcı olabilecektir. İster iç cephe ister ev dekorasyonunda renk tercihinizde tercih edeceğiniz renk tercihleriniz ile ilgili merak ettiklerinizi sormanız adına yorumda bulunmanızı tavsiye ederim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir