Farklı tasarım saat modelleri ile şık görünümler

Dekoratif saat tercihinizde bisiklet tasarımlı duvar saati tercihinde bulunarak duvarlarınızda şık etkiler yakalayabilirsiniz.
Dekoratif saat tercihinizde bisiklet tasarımlı duvar saati tercihinde bulunarak duvarlarınızda şık etkiler yakalayabilirsiniz.

Saatler duvarlarımızı süsleyen beğeni kazanan dekoratif aksesuarlardandır. Birçok kişi duvarında bir saat olmasına alışkındır. Kimileri için çalışma odasında bulunan saatler kimileri için salonlarda olmazsa olmaz olarak yer alabilmektedir. Saat modelleri her sezon geçtikçe birbirinden farklı tasarım zenginlikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Farklı dekor objeleri arayışınızda nostaljik görünümlü üstteki modele bayılacağınızı garanti edebilirim. Şıklık, eskiye özlem giderme ve estetik görünüm ile bütünleşen duvarlarda ayrı bir ahenk katan bu saat modelini çok beğeneceksiniz. Sizlerin son derece değişik hissetmenizi sağlayacak bu model klasik oda dekoru yaptığınız bir odada gayet özel görünecektir. Hele bir de eskitme tarz mobilyalarınız varsa demeyin değişimin keyfine.

Kelebekli figürlü dekoratif ahşap duvar saati modeli ile odalarınızda sıcak bir hava hissettirebilirsiniz.
Kelebekli figürlü dekoratif ahşap duvar saati modeli ile odalarınızda sıcak bir hava hissettirebilirsiniz.

Ahşap ürünler her zaman beğenilen dekor unsurlarındandır. Ahşabın samimi havasını odasında hissetmek isteyen her birey birbirinden şahane dekor objesi seçerek oda görünümlerini estetikleştirebilmektedir. Odalarınızda en samimi görünümler, dokunuşlar, beğeni kazanabileceğiniz özel görünümler yakalama ihtiyacınızda bu tarz seçenekler harika tercihleriniz arasında olabilir. Bir zamanların guguklu saat modelleri her evin olmazsa olmazıydı. Şimdilerde ise daha modern ve odanın kaldırabileceği tarzları üzerine almış olan modeller tercih edilebilirliği elde tutmaktadır. Herkesin bir tarzı vardır. Tarzınızı yansıtacak olan saat tasarımını seçtiğinizde odanızdaki değişim tam bir bütün olup sizin yanı sıranız gelenlerin de hayret edebileceği şıklıklara davetiye çıkarabilecektir.Sticker duvar saat modelleri de beğenilen tasarımlardandır.
Sticker duvar saat modelleri de beğenilen tasarımlardandır.

Canlı karakter yapısındakiler için tavsiye edilen birbirinden farklı duvar saatleri arasında renkli modellerde yer almaktadır. Retro tarz dekor denilince akla gelen renkli görünümler aynı zamanda farklılığı da yansıtmaktadır. Bunu dekorasyonda retro tarz dekor önerileri incelemesinde bulunduğunuz zaman farkındalık hissedebileceğiniz gibi retro tarz saat modelleri  incelemesi ile de fark edebilirsiniz. Odanızdaki etkili görünüm yukarıdaki gibi sticker tarz saat tasarımlarıyla da beklenti karşılayabileceksiniz. Sizlerin beğenebileceğiniz ve karşı koymayacağınız bir model olan bu saat tasarımlarıyla odalarınızda anlamlı etkiler elde edebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir