Fi Dizisi Sezon Finalindaki Olaylı Sahne

638

Fi Dizisi çıktığı günden bu yana büyük bir beğeni ile insanları cezbediyor. Bu dizinin olaylı sezon finali yaptığını şimdiden söyleyebiliriz. Tabiki dizinin rekor kırmasının yegane sebebi, Tekel olmuş ve standart ağa vurdu kırdı gibi kavramları artık tarih etmiş ve yıkmış bir dizi bu. Ozan GÜven Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür gibi bir çok ünlüyü barındıran dizide yer alan tüm sanatçılar çok iyi bir iş yaptıklarından dolayı gayet mutlu olduklarını dile getirmiş durumdalar. Puhutv’de yayınlanıyor bütün bölümleri.

Filmin oyuncularından Serenay ve Berrak Makinos’da tatilde oldukları bir zamanda proje gelmiş önlerine.. Onlar da bu senaryoyu hiç ama hiç okumadan kabul etmişler. Nasıl biliyorlar sa başarılı olacağını. Dizide Serenay Sarıkaya, DURU karekterine can veriyor. Son derece Kıskanç ve hazımsız. Bütün gerçekliği ile karakteri tam olarak ortaya koyduğunu ifade ediyor.

“KENDİNDEN BAŞKA HER ŞEYE AŞIK BİR ADAM”

Gayet pis bir insan olan Can Manay’ı canlandıran Ozan Güven; “Niye öyle diyorsun? Ben herifi çok haklı buluyorum” diyor: “Yaptığı her şeyi de onaylıyorum. Çünkü sonunu biliyorum herifin; bu da bir avantaj. Sonunu bildiğim bir adamı oynuyorum. Kendinden başka her şeye aşık bir adam; kendini hiç sevmiyor. En azından şimdilik öyle takılıyorum, belki sonra başka bir şekle oturur. Hayatımızda hiçbir insan, kötülükten azade değil. Özünde kötüyse, o zaten kötüdür, insan değildir onun adı. Onu tasavvufta da tartışabiliriz, her konuda tartışırız. Benim oynadığım karakterle kafamın ters düştüğü taraflar oluyor ama bir yanıyla da anlıyorum ve anladığım yerleriyle de çok eğleniyorum.”

 

 

 

SOSYAL MEDYA

“İşin tatsız kısmı, olmadığın gibi görünüyor olmak” diyor Berrak Tüzünataç; “Bir taraftan baktığında, o manada sosyal medya avantajlı da bir durum. Tek taraflı haber yapıldığında, tanımadığın biri tarif edilmiş, bir yerine yapışıp kalıyor öyle. Bir fikir çok satınca, oradan yürüyebiliyor medya. Sosyal medya en azından okuduğumuz bir şeyi, güldüğümüz bir şeyi veya bilinsin istediğimiz bir şarkıyı, bir sözü paylaşabileceğimiz kişisel bir medya alanı gibi. Senin imajını başkasının hegamonyasından kurtaran bir şey.”

 

Fi Dizisinin Sezon finalinde ki aşağıda yer alan sahneyi bulduk ve sizler için sitemize ekliyoruz tam anlamı ile Özellikle Sevişme Sahnesinin olaylı olduğu ve sosyal medyada büyük yankı bulduğu de ortada. Dilerseniz izleyebilir ve bu haberi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İnternet dizisi olan Fİ 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Sezon finaline ise Ozan Güven ile Serenay Sarıkaya’nın ateşli öpüşme sahnesi damga vurdu.

Sezon finaline kadar olan cesur sahneleriyle adından söz ettiren Fİ dizisi adına yakışır bir sonra sezon finali yaptı.

Dizide Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı ‘Duru’ Ozan Güven’in canlandırdığı ‘Can’ın evine gitti. Duru’yu kapısında gören Can “Nihayet” diyerek Duru’yu kollarının arasında alıp sevişmeye başladı. Dizi de bu sahne ile sezon finali yapmış oldu.

Paylaşım
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaşım