Fiyonklu Bebek Örgüleri Örnekleri En Çok Tercih Edilen Modeller Burada

Fiyonklu Bebek Örgüleri Örnekleri– Özellikle kız bebeklere özel fiyonklu örgü modelleri konusunu inceliyorsunuz sevgili okurlar. Fiyonklu bebek örgü modelleri, tüm bebek sahibi ailelerin çok sıkça kullandığı, yelek, hırka, bere, patik gibi, dışarı çıkarken çantalarında mutlaka bulundurdukları eşyalar arasındadır. Siz değerli okuyucularla kız bebeklerinize örmek isteyeceğiniz en yeni en şirin fiyonklu örgü modellerini incelemek istedim. Özellikle bebek örgülerini severek örüyor ve kullanıyorsanız, örmeye hemen başlamak isteyeceğiniz modellere rastlayabilirsiniz. Bebeklerinizin minicik bedenlerini sıcacık tutacak, onların güzel görünümlerine sevimli bir katkıda bulunacak çok hoş modeller maharetli ellerinizi bekliyor. Kendi bebeklerinize, torunlarınıza, yeğenlerinize ya da hediye etmek istediğiniz sevdiklerinize harika fiyonklu örgüler örebileceksiniz. Bebek örgüleri daha bir küçük ve kolay örüldüğü için çoğu bayanın hoşuna gittiği severek yaptığı örgü çeşitlerindendir. Tabii kız bebeklerin çocukların örgüleri sade olmak yerine daha bir süslemeli yapılır. Çiçekler, kelebekler, renk renk desen desen yapılır erkek bebeklerinkine göre. Tabii bu süslemeler içinde önemli bir de fiyonklar vardır ki kız bebeklerin kıyafetlerine ayrı bir yakışmaktadır. Çoğu kız kıyafetinde görebilirsiniz fiyonkları. İster hazır ister el örmesi kıyafetler de bile fiyonklara sıklıkla rastlayabilirsiniz. Siz değişik bir şeyler yapmak istiyorsanız yazımızı takip edebilir örnekleri inceleyebilirsiniz.

fiyonk suslemeli orgu bebek elbisesifiyonk suslemeli orgu bebek elbisesi

Yukarıdaki örnekte gördüğünüz gibi fiyonk bebek elbisesini çok şık göstermiş. Fiyonk olmadığını düşünseniz sıradan bir elbise görebilirsiniz. Kurdeladan yapacağınız fiyonk gibi değişik bir süsleme olsun isterseniz örgüden fiyonk yapabilirsiniz tıpkı aşağıdaki örnekteki gibi. Düğmelerin aralarında yakalarda örgüden ufak fiyonklar örgüden yapılmış bebek yeleğine renk katmış. Tabii onunla uyumlu fiyonklu bandanayı da görmemek olmaz. Ben bu tip takım halinde olan el örgülerine bayılıyorum. Yani örneğin yelek patik ya da aşağıdaki gibi yelek bandana bere hırka gibi uyumlu takımlar bebeklerde de çok şık duruyor.


fiyonklu orgu bebek yelegi ve bandanasi

fiyonklu orgu bebek yelegi ve bandanasi

Fiyonklu bebek örgüleri çok çeşitli demiştim. Patiklere çoraplara da fiyonk süslemeleri çok yakışacaktır. Fiyonk süslemesi öyle bir şey ki gerçekten kondurduğunuz örneğin üzerine çok yakışıyor çok şeker oluyor doğrusu. Sevgili takipçilerimiz siz de fiyonk süslemeli bebek örgülerini merak ediyorsanız galerimizdeki diğer örnekleri inceleyebilirler. Hatta derya baykal fiyonklu bebek patiği yapılışı konumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

orguden fiyonklu bebek patigi

orguden fiyonklu bebek patigi

Bebeğinize yapacağınız örgülere hatta hazır kıyafetlerine bile örgüden fiyonk bile yapabilirsiniz. Örgüden fiyonk yapımı çok kolay aslında. Bir yöntem de şu ki kare bir örgü yapıp ortasından büzüştürdüğünüzde kolaylıkla fiyonk haline dönüşecektir. Küçük küçük renkli fiyonklarla bebeklerinizin kıyafetlerine renk katabilirsiniz. Son olarak aşağıdaki örneğimizi sizinle paylaşmak istedim. Tam da kız bebeklere yakışacak bir yelek modeli aslında onu önemli kılan fiyonk süslemeleri ve boncuklar.. Şimdiden sizlere kolaylıklar diliyorum bizi takip etmeye devam edin…

siyah fiyonklu beyaz orgu bebek yelegi

siyah fiyonklu beyaz orgu bebek yelegi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir