Gelin Saçı Modelleri 2017 Modellerden İlham Alın

Gelin Saçı Modelleri 2017– Düğün her genç kızın hayali özellikle beyaz bir gelinlik, harika dört dörtlük eksiksiz bir düğün onun en güzle hatıraları arasında kalacaktır. İleride çocuklarına gösterebileceği güzel anıları gösterip mutluluk duyacaksınız. Genç kızlar için düğünde bence iki şey mükemmel olmalı. Gelinlik ve saçlar. Çünkü bir kez giyebilecek bir kez gelin olabileceksiniz belki de. Bu anın masalsı olması tabii ki beklenen bir durumdur. Özellikle gelinlik ve saç dedik ama düğün telaşı aylar öncesinden başlayan bir tatlı koşturmacadır. Gelinlik kuaför, çeyiz, ev temizliği, ayakkabısı alışverişi derken epey bir koşturmaca yaşanır. Gelin saçı tercih etmek te önemlidir bence ki gelinlikle ve yüz tipinize uygun olması önemli konudur. Ayrıca saç tipiniz saç uzunluğunuz modeli seçmenizde etken olacaktır. 2017 yılının en güzel tercih edilen trend saç modelleri uygulamalarına bir bakalım.Biliyorsunuz artık bahar geldi ve yaz ayları yaklaştıkça düğün dernekler artacak. Özellikle kır düğünü yapacaklara açık saçlar çiçek süslemeli saç modelleri öneriyorum. Topuzlar biraz daha klasik oldu diyebilirim. Tabii ki tercih meselesi ama daha açık taşlı çiçekli süslemeli gelin saç modelleri ile daha modern bir hava oluşturabilirsiniz. Topuz olarak çok toplu değil de hafif dağınık topuzlar daha hoş bir seçenek olabilir. Ayrıca kısa saçlı olan gelin adayları üzülmeyin sizler için de çok hoş seçenekler var. Uzun saça göre kısa saçın daha fazla model şansı yoktur aslında ama aksesuarlarla daha güzel bir saç modeli ortaya koyulabilir.


Kır düğünü, havuz başı düğünü salon dışında bir düğün planlıyorsanız aşağıdaki saç modellerini de önerebilirim. Çiçekli süslemeler dış mekan düğünü için çok şık duracaktır. Burada asıl olan saç modeline göre gelinlik değil, gelinliğinize göre saç modeli tercihi yapmak olmalıdır. Gelin olacak hanımlara eğer siyah saçlara sahipseniz taşlarla süsleme yapmak çok şık bir görünüm sergileyecektir. Özellikle siyahın beyaz gelinlikle buluşması bence çok hoş uyumu olacaktır. Ama sarı saçlara sahipseniz de çok güzel dikkat çekici bir gelin olabilirsiniz. Sarı renk saçlara dağınık topuz ya da açık bırakılan saçlar hafif makyaj çok hoş yaz gelini olabilirsiniz. Peki ya kızıl saça sahipseniz? Kızıl saç gelinleri her zaman çok şık bulmuşumdur. Çok fazla abartıya kaçmadan harika bir uyum yakalanabilir.

Küt bir saça sahipseniz gelin saçınızı aksesuarla abartmadan zengin hale getirebilirsiniz. Ama saçı sade bırakmak yerine hafif dalgalı şekilde tercih edilebilir. Kısa saç modellerinde yaz için mevsim çiçeklerini tercih ederek arka kısımda kullanılabilir. Kısa saçlarda da uzun saçlarda da aksesuarlar çiçeklerin ön planda olduğunu açıkça görüyorsunuz. Umarım 2017 de gelin olacaklara güzel fikirler verebilmişizdir. Ayrıca 2017 en güzel gelinlik modelleri yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir