Gelin Şalı Modelleri Desen Desen Çok Şık Örnekler Aklınızı Başınızdan Alacak

Gelin Şalı Modelleri– Gelin şal modelleri, bayanların oldukça işine yarayan tamamlayıcı nitelikte bir aksesuardır. Şal modelleri, oldukça iş görür çünkü hem bayanları soğuktan korur hem de onların kombinlerini daha şık bir hüviyete büründürür. Lazer şal modelleri ile teknolojik gelişmeleri takip ettiğinizi herkese duyurmaya ne dersiniz? Eşarp şal modelleri ile ise tesettür giyimi tercih eden bayanların kombinleri daha şık olacaktır. İster şiş ister tığ ile çok özel örnekler çıkarabilirsiniz. Modellere baktığınızda ilham alacağınızı düşünüyorum. En azından fikir edinerek siz de kendi zevkinize uygun modeli bulabilirsiniz. Biz daha çok gelinler için gelinlik üzeri için örnekler paylaşmaya çalıştık ama normal günde giymek için siz farklı renkleri de tercih edebilirsiniz. Modeller arasında daha çok beyaz örgü sallar göreceksiniz bu da gelinlik ile uyumlu olması için önemli tabi. İster uzun ister kısa örnekler ya da düğün gününüz kışa denk geldi ise daha kalın şallar, yaza denk geldi ise ince delikli şal örneklerini düşünebilirsiniz.

beyaz gelin sal örnegibeyaz gelin sal örnegi

Örneğin yukarıdaki şal örneği yaz gelinleri için uygun olabilir. Normal günde kullanacak olan hanımlar değişik renklerle bu şala benzer örnekler örebilir. Özellikle aşağıdaki şal örneği uzun bir örnek. Kış için daha uygun bir model olduğunu düşünüyorum. Gelinliğinizin üst kısmı çok açıksa yine soğuktan kamufle olmak için gelin şal örneklerini tercih edebilirsiniz. Bence özellikle delikli örülmüş olanlar aslında tam da gelinliğinizi de kapatmamış olur hem şalın hem gelinliğinizin güzelliğini sergileyebilirsiniz. Şuan da düğün hazırlığı içindeyseniz sizlere çeyizlik lif örnekleri sunmak istiyorum. en güzel çeyizlik lif modellerini inceleyerek çeyizinizi özel hale getirebilirsiniz. 


uzun gelin sal modeli

uzun gelin sal modeli

Günlük hayat dışında özel gün ve geceler de hatta giyimde abiye tercih ettiğiniz nikah düğün törenlerinde doğum günleri ve akşam gezmelerinde sırtınıza atacağınız muhteşem renklerdeki şık ve zarif şal ile her yerde her zaman kendinize giyiminize özen gösterdiğinizi bir kez daha belli edeceksiniz. Çok kısa sürede ve kolayca örebileceğiniz şal modeli sizlere örgü hazzını fazlasıyla yaşatacak ve bir değil bir kaç tane örerek aile dostlarınıza sevdiklerinize hediye edeceksiniz. Sizin emeğiniz, göz nurunuz ile örülmüş bu muhteşem şal modelinden daha güzel bir hediye düşünülemez. 2 yumak ip ile bütçenizi de zorlamadan örülecek şal modeline kendi fikirleriniz ile farklı bir şal tasarımı da ortaya çıkarabilirsiniz. İşte size bazı gelin şalı örnekleri.

cicek motifli gelin sal örnegi

cicek motifli gelin sal örnegi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir