Genç odası dekorasyonlarınızın vazgeçilmezi ranzalar yeni trend modelleriyle karşınızda!

Genç odalarınızda yeni trend ranza modelleri seçiminizi İstikbal mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.
Genç odalarınızda yeni trend ranza modelleri seçiminizi İstikbal mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Genç odası dekorasyonları gençleri mutlu etmek adına ebeveynlerin adeta üzerine titredikleri dekorasyonlardandır. Dekorasyonlarınızda seçimlerinizi kullanışlı ve alanı daraltmayan seçeneklerle gerçekleştirmeniz durumunda her ihtiyaç duyulan eylemi gerçekleştirilecek olan genç odaları oğlunuzun/ kızınızın yaşam alanı tercihinde başka arayışlar içine girme durumunda kalmasına neden olmayacaktır. Genç odası dekorasyon değişiminde 2016 yılı içinde en yeni ranza modelleri tercihinde bulunarak oda görünümünde fonksiyonel mobilyalarla dolu ortam zenginliği yakalama şansı oluşturabilirsiniz. İki çocuklu ve giderek büyüyen gençlere sahip aileler için sunulacak dekoratif seçenekler listesinde yer alan ranza modelleri İstikbal kalitesi ile bu sezonda gencinizi mutlu edebilir. Uygun fiyat seçeneğini size sunan İstikbal mağazaları aynı zamanda fonksiyonel çözümler sunan depolama alanları ve saklama ünitelerine sahip ranza modellerinin yer aldığı genç odası takımları ile de yardımcı olabilmektedir.

Kullanışlı ranzalarla ikizlerinize odada geniş yer açabilirsiniz.
Kullanışlı ranzalarla ikizlerinize odada geniş yer açabilirsiniz.

İkiziniz mi var? Ranza tercihinizde iki ranzayı farklı yerlere koyarak yer kaplama yerine alt üst ranza modeli şeklinde kullanışlı alanı sunan mobilya model incelemesinde bulunma fırsatından faydalanabilirsiniz. Birçok kıyafetinize çekmeceleri ile yer açan ranza modelleri güvenlik önlemleri bakımından da istatiksellik standartlarına uygun tasarlanmaktadır. Resimdeki gibi yan tarafında çalışma masası ve ders araç gerecine yer açıcı görevdeki çekmeceleri ile yer alan ünite odada ekstra bir toparlayıcı alan sunumunu gerçekleştirmede de istediğinizi verebilmektedir. Sizlerin beğenilerinize sunulan bu ranza modellerini incelerken ortak renk ve gencinizin kullanım durumunu göz önüne alarak gerçekleştireceğiniz fonksiyonel özellikleri ile seçimde bulunabileceğiniz farklı mağaza ziyaretlerinde bulunabilme fırsatını da değerlendirebilirsiniz.Modern genç odası dekorasyonunuzda yeni model ranza modelleri tercihi ile uygulama gerçekleştirebilirsiniz.
Modern genç odası dekorasyonunuzda yeni model ranza modelleri tercihi ile uygulama gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni model ranza modellerinde eski usül tırmanılan merdiven sistemi yeri,ne düşmeyi sıfıra indirgeyecek özellikte merdiven sistemi bulunmaktadır. Resimdeki modele göz attığınız zaman bu tarz bir ranza modeli ile basamaklarda kıyafet depolayıp güvenli çıkışı oğlunuz ya da kızınıza sunma mutluluğu ile bu tarz ranza modelini almalıyım düşüncesinden emin olabileceksiniz. Yavru yatağı ile 3. çocuğa ya da odada 2’den fazla kişinin kalmasına müsaade eden misafir olan arkadaş, kuzen içinde yer açıcı görev üstlenen karyola tasarımını da beğeneceksiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir